Bu 3 Coin’e Dikkat! Yapay Zeka Bu Sefer Fiyat Tahmini Yapmadı! ChatGPT-4’ten Ömürlük Kripto Para Yorumu!
Bu 3 Coin’e Dikkat! Yapay Zeka Bu Sefer Fiyat Tahmini Yapmadı! ChatGPT-4’ten Ömürlük Kripto Para Yorumu!

Bu 3 Coin’e Dikkat! Yapay Zeka Bu Sefer Fiyat Tahmini Yapmadı! ChatGPT-4’ten Ömürlük Kripto Para Yorumu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

ChatGPT-4, uzun vadeli yatırım için Bitcoin, Ethereum ve Cardano’yu önerdi. Bitcoin, güvenli yapı ve sabit arzı ile ilk sırada yer aldı. Ethereum, merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler için temel görevi nedeniyle tercih ediliyor. Piyasaya etkisi: Nötr
00:05
28 Eylül 2023

OpenAI tarafından yaratılan ChatGPT gibi Yapay Zeka (AI) araçları, durumu tespiti yapmak, karar vermede yardımcı olabilecek karmaşık bilgi parçalarını hızlı bir şekilde bir araya getirmek ve birleştirmek isteyen yatırımcılar için değerli birer araç olabilir. ChatGPT-4’e yatırımcıların satın alıp sonsuza kadar ellerinde tutabilecekleri üç kripto para soruldu. ChatGPT’nin son versiyonu Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano’yu (ADA) işaret etti.

İçerik Rehberi

ToggleChatGPT BTC, ETH ve ADA DediChatGPT’nin Cardano (Ada) Hakkında Görüşü ChatGPT BTC, ETH ve ADA Dedi GPT-4’ün “satın al ve elinde tut” stratejisi için ilk üç kripto varlık, piyasa değerine göre en büyük yedi kripto para arasında yer alıyor. Bu kripto paraların belirlenmesinde veri tabanlı makine tarafından dikkate alınmış olabilir. ChatGPT yorumlarını paylaşmadan önce sorumluluk reddini paylaştı ve şunu belirtti:

Kripto para piyasasının son derece değişken ve spekülatif olduğunu unutmamak önemlidir. Bazı yatırımcılar kripto para birimleri için uzun vadeli bir “al ve tut” stratejisi benimseyebilirken, başarının garantisi yoktur ve kendi araştırmanızı yapmanız ve risk toleransınızı göz önünde bulundurmanız çok önemlidir.

Yapay zekanın ilk seçimi aynı zamanda listenin bir numarasında bulunan kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) oldu. Yapay zeka onu “en köklü ve yaygın olarak tanınan kripto para birimi” olarak tanımladı. ChatGPT’ye göre, Bitcoin’in “sabit arzı” ve güçlü bir madenci ve düğüm ağına sahip olması, uzun vadeli bir değer aracı ve enflasyona karşı koruma olarak BTC için hem “güvenli bir yapı hem de istikrar” sağlıyor. Hacim düşünüldüğünde ikinci en büyük kripto para birimi olanEthereum (ETH), “merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) ve akıllı sözleşmeler için temel görevi gördüğü” için uygulama tarafından tercih edildi. ChatGPT’ye göre Ethereum’un “kripto alanındaki çeşitli projeler ve yenilikler için bir merkez” rolü, onu uzun vadeli elde tutmak için iyi bir yatırım açısından daha cazip bir halie getiriyor. ChatGPT’nin Cardano (Ada) Hakkında Görüşü İlginç bir şekilde yapay zeka, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimleri sıralamasında bulunan Tether USD (USDT), BNB Chain (BNB), XRP Ledger (XRP) ve Circle USD’yi (USDC) geçerek direkt olarak Cardano’ya gitti. ChatGPT-4’e göre Cardano “ölçeklenebilirlik, sürdürülebilirlik ve birlikte çalışabilirliğe odaklanmasıyla tanınıyor. Yapay zeka, projenin güçlü bir geliştirme ekibi olduğuna vurgu yaparken sahip olduğu topluluğun desteği nedeniyle de ADA’nın uzun vadede iyi bir seçim olduğuna inansa da Cardano’nun DApp ve DeFi ekosisteminin hala erken aşamalarında olduğunu belirtmesi de önemli olabilir. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!