Bu 10 Altcoin’e Dikkat! Piyasadaki En Yüksek Geliştirme Aktivitesine Sahipler!
Bu 10 Altcoin’e Dikkat! Piyasadaki En Yüksek Geliştirme Aktivitesine Sahipler!

Bu 10 Altcoin’e Dikkat! Piyasadaki En Yüksek Geliştirme Aktivitesine Sahipler!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Santiment’ın GitHub verilerine göre en iyi altcoin projeleri sıralamasında Polkadot, Kusama, Cardano ve Chainlink öne çıkıyor. Liste Hedera (HBAR), Vega Protocol (VEGA), Status (SNT), Cosmos (ATOM), Internet Computer (ICP) ve Filecoin (FIL) ile tamamlanıyor. Geliştirme aktivitesinin doğrudan fiyat performansı ile ilişkili olduğu düşünülmektedir. Piyasaya etkisi: Nötr
10:30
14 Eylül 2023

Kripto analiz platformu Santiment‘ın derlediği son GitHub verileri ile altcoin piyasasındaki projelerin geliştirme aktivitesine ışık tuttu. Geliştirme aktivitesine göre en iyi altcoin’leri gün yüzüne çıkaran listenin üst sırasında Cardano (ADA), Chainlink (LINK) ve Polkadot (DOT) yer alıyor.

İçerik Rehberi

ToggleGeliştirme Aktivitesine Göre En İyi Altcoin’lerCardano ve Chainlink’deki Son Gelişmeler Geliştirme Aktivitesine Göre En İyi Altcoin’ler Santiment’ın GitHub‘dan derleyerek oluşturduğu geliştirme aktivitesine göre en iyi altcoin projeleri listesinde en üst sırada Polkadot ve Kusama (KSM) yer alıyor. Polkadot ve Kusama’yı Cardano ve Chainlink takip etti. Listenin geri kalanı ise Hedera (HBAR), Vega Protocol (VEGA), Status (SNT), Cosmos (ATOM), Internet Computer (ICP) ve Filecoin (FIL) ile tamamlanıyor. Aktif geliştirme aktivitesinin genellikle fiyat performansı ile ilişkili olduğuna inanılmaktadır. Geliştirme aktivitesinde ilk 10’da yer alan altcoin projelerinin yedisinin aynı zamanda piyasa değerine göre en büyük 35 altcoin arasında yer alıyor oluşu da bu durumu doğruluyor. Geliştirme aktivitesinin yüksek olması, yatırımcıların ve sektör gözlemcilerinin bir altcoin projesindeki istikrarlı çalışmayı ve yenilikçiliği projenin uzun vadeli potansiyelinin göstergesi olarak değerlendirdiğini göstermektedir. Cardano ve Chainlink’deki Son Gelişmeler Cardano’nun yüksek geliştirme aktivitesinin derinliklerine inildiğinde Ağustos’un altcoin projesi için yoğun geçtiği görülüyor. Ağdaki geliştirici ekibi şu anda eşlerin önyüklenmesi ve ağ test paketlerinin yeniden düzenlenmesi üzerinde çalışıyor. Mutabakat ekibi, UTXO-HD uygulaması için sistem düzeyinde kıyaslamalarla bir kilometre taşına ulaştı, ancak performansta dikkat edilmesi gereken bir gerileme oldu. Cardano’nun geliştirici ekibi ayrıca Genesis’in geliştirilmesine ve node v.8.3.0’ın yayınlanmasına odaklanmış durumda. Öte yandan Chainlink, Blockchain‘ler arasında tokenize varlık transferinin entegrasyonunu test etmek için büyük finans kurumlarıyla ortaklık yapmakla meşgul. Chainlink, son olarak uluslararası para transferleri ve diğer finansal işlemlerin güvenli ve hızlı bir şekilde iletilmesini sağlayan bir platform olan SWIFT ile Blockchain’ler arasında tokenize varlık transferinin entegrasyonunun test edildiğini bildirdi. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!