sikayetkripto
Huobi “Milyarlarca Dolarlık” Yeni Kripto Para Yatırım Fonunu Duyurdu! Hangi Alanlara Odaklanacak?
Huobi “Milyarlarca Dolarlık” Yeni Kripto Para Yatırım Fonunu Duyurdu! Hangi Alanlara Odaklanacak?

Borsalar ve Düzenleyiciler Arasındaki Savaşta Yeni Gelişme: Huobi İyi Haberi Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dijital varlık hizmeti sağlayıcısı Huobi Group, İngiltere Virjin Adaları’nda (BVI) yerel mali gözlemciden lisans aldıktan sonra bir kripto borsası faaliyete geçirmeye hazırlanıyor.

Huobi, Yeni Bir Kripto Para Borsası Kurmak Üzere Lisans Aldı

Seyşeller’de kayıtlı kripto şirketi Cuma günü yaptığı açıklamada, Huobi’nin düzenlenmiş yerel yan kuruluşu Brtuomi Worldwide Limited altında İngiltere Virjin Adaları’nın Finansal Hizmetler Komisyonu’ndan (FSC) lisans aldığını söyledi.

Brtuomi bu son gelişme ile birlikte FSC yetkilileri tarafından yeni finansal çözümler ve hizmetler konusunda izin almayı başaran iki şirketten biri oldu.

Çin’de kurulan Huobi Group, ülkenin kripto para ticaretini yasaklaması ve borsa platformlarını başka bir yere taşınmaya zorlamasının ardından küresel stratejilere odaklanıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FTX CEO’su SBF'den Huobi İddialarına Cevap!

Temmuz ayında bir Huobi Global kuruluşu ABD’de döviz ve para transferi işlemlerine izin verecek bir para transferi lisansı almıştı.

Şirket, yan kuruluşunun İngiliz denizaşırı bölgesinde bir “Yatırım İşletme Lisansı” aldığını söyledi. Brtuomi, bu yazının yazıldığı anlarda yatırım işletme lisanslarına sahip FSC tarafından düzenlenen kuruluşlar listesinde görünmüyordu.

Huobi, “tüm koşullar yerine getirildikten” sonra, yan kuruluşunun kripto spot ticareti ve türev ticareti de dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunabilecek “hem profesyonel hem de bireysel yatırımcılar için kurumsal düzeyde bir sanal varlık ticaret platformu” işletebileceğini söylüyor.

Duyuruda şirket, yerel borsayı ne zaman kurmayı planladığını belirtmedi, ancak “lisanslı ticaret ürünleri ve hizmetleri paketi geliştirmek için” düzenleyicilerle birlikte çalıştığını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!