sikayetkripto
Boğalar Karşı Karşıya! Altın Boğası Peter Schiff Bitcoin Boğası Michael Saylor’u Hedef Aldı!
Boğalar Karşı Karşıya! Altın Boğası Peter Schiff Bitcoin Boğası Michael Saylor’u Hedef Aldı!

Boğalar Karşı Karşıya! Altın Boğası Peter Schiff Bitcoin Boğası Michael Saylor’u Hedef Aldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’e (BTC) olan düşmanlığı ve olumsuz açıklamalarıyla bilinen altın savunucusu Peter Schiff yine rahat durmadı.

Bitcoin’i dilinden düşürmeyen Peter Schiff, bu sefer de Bitcoin boğası Michael Saylor ve şirketi MicroStrategy’i hedef aldı.

Twitter’dan Saylor ve şirketi MicroStrategy’nin Bitcoin almasının arkasındaki gerçek nedeni açıklayan Schiff, Saylor’ın BTC alarak MicroStartegy’nin iflas etmesini engellediğini savundu:

Saylor’un Bitcoin yatırımındaki asıl amacın BTC ve kripto para yatırımcılarının desteğini almak olduğunu belirten Schiff, Saylor’un bu sayede şirketini iflastan kurtardığını iddia etti:

“Michael Saylor’un, MicroStrategy bilançosuna Bitcoin eklediği için şirketi tasfiye etmekten kurtardığını duydum.

Eğer MSTR’nin sahip olduğu tek şey, Bitcoin’de kaldıraçlı bir spekülatif pozisyonsa, bunun için hiçbir şey yapmıyor demektir.”

For the first time I heard @saylor admit that adding #Bitcoin to the @MicroStrategy balance sheet was basically a Hail Mary to avoid liquidating the company. If the only thing $MSTR has going for it is a leveraged speculative position in Bitcoin, than it has nothing going for it.

— Peter Schiff (@PeterSchiff) December 20, 2022

Peter Schiff’in MicroStrategy ve Bitcoin iddiasına katılmadığını belirten bir Twitter kullanıcısı mevcut oranlarla şişirilmiş bilançosu olan her şirket için kıt ve arzu edilen bir şeyi satın almanın mantıklı bir hareket olduğunu söyledi.

Kullanıcı “Bitcoin, dünyanın gördüğü en kıt ve en çok arzu edilen varlıktır.” dedi.

Buna cevap vermeyi ihmal etmeyen BTC düşmanı Schiff ise “Bitcoin, pek korkutucu değildir ve hiçbir şekilde arzu edilmez. Paranızı kaybetmek istiyorsanız, bunu yapmanın birçok yolu vardır. Bitcoin satın almanıza gerek yok.” dedi.

#Bitcoin is hardly scare and in no way desirable. If you want to lose your money there are plenty of ways to do it. You don’t need to buy Bitcoin.

— Peter Schiff (@PeterSchiff) December 20, 2022

Peter Schiff’in başlattığı Bitcoin tartışmasına Kraken’in Growth Marketing direktörü Dan Held de katıldı.

Altın ile Bitcoin’i karşılaştıran Dan Held, ” Altın pek ürkütücü ve hiçbir şekilde arzu edilir bir şey değil. Paranızı kaybetmek istiyorsanız, bunu yapmanın birçok yolu vardır. Altın almanıza gerek yok” dedi.

“[Gold] is hardly scare and in no way desirable. If you want to lose your money there are plenty of ways to do it. You don’t need to buy [Gold]”

— Dan Held (@danheld) December 20, 2022

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!