İngiltere Posta Ofisi, Bitcoin ve Ethereum Ticareti Sunacak!
İngiltere Posta Ofisi, Bitcoin ve Ethereum Ticareti Sunacak!

BOE Başkan Yardımcısı Bazı Kripto Para Projelerinin Gelecekte Amazon Kadar Büyüyebileceğini Söyledi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022 yılına iyi bir başlangıç yapamayan kripto para birimleri yıl içerisinde sert düşüşler yaşadı.

Hafta sonu yaşanan düşüşten sonra kripto paralarda toparlanma belirtileri görülmeye başlandı.

Zürih’te gerçekleşen Point Zero Konferansında konuşan İngiltere Merkez Bankası (BoE) başkan yardımcısı Jon Cunliffe kripto paralarda yaşanan toparlanmayı değerlendirdi.

Yıl içinde Bitcoin (BTC) ve kripto paraların değerlerinde 1 trilyon dolardan fazla düşüş olduğuna dikkat çeken Jon Cunliffe, bu çöküşü 2000’li yılların başındaki dot-com çöküşüyle ​​karşılaştırdı.

Cunliffe, piyasadaki mevcut çöküşten kurtulan kripto para birimlerinin Amazon ya da eBay gibi büyük teknoloji şirketleriyle rekabet edebilecek kadar büyüyebileceğini söyledi.

“Ben bu çöküşü 5 trilyon doların silindiği dot-com patlamasıyla karşılaştırıyorum. Bu krizde birçok şirket yok oldu ancak teknoloji yok olmadı.

Bu krizi atlatıp, 10 yıl sonra hala hayatta kalanlar yani Amazon ve eBay gibi şirketler bugünün güçlü şirketleri olarak karşımıza çıktı.

Bu krizle bugün kripto paralarda yaşanan düşüşü karşılaştırdığımda da bu düşüş bir çok kripto para projesi yok olup gidecek.

Ancak bu yaşanan çöküşten sağlam çıkmayı başaran projeler de olacak.

Bu bağlamda önümüzdeki aylarda ne olursa olsun, kripto para teknolojisi ve ekonomisi gelişmeye devam edecek. Gelecekte piyasalar üzerinde verimli ve önemli etkileri olacağını düşünüyorum.”

Kripto para birimlerine ve teknolojisine olumlu yaklaşan Cunliffe’nin aksine BoE Başkanı Andrew Bailey geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir konuşmada kripto paraların gerçek bir değeri olmadığını söyledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
İngiltere Merkez Bankası Başkanı, Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Açıklama Yaptı!

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!