sikayetkripto
Binance FTT’leri Sattıktan Sonra BNB Alabilir Mi? İşte Analistlerin BNB Yorumları!
Binance FTT’leri Sattıktan Sonra BNB Alabilir Mi? İşte Analistlerin BNB Yorumları!

BNB ve Diğer Binance Ağı Projeleri İçin Beklenen Duyuru Yapıldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük NFT pazar yeri OpenSea, Binance Chain (BNB Chain) üzerinde geliştirilen dijital varlıklara da destek vereceğini açıkladı.

OpenSea BNB Zincirine Destek Vermeye Başladı

Şirket Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında, BNB Chain üzerindeki non-fungible tokenleri (NFT) listelemesiyle birlikte Goodfellas NFT ve Pixelsweeper gibi koleksiyonların alım satımlarının platformda mümkün olacağını söyledi.

BNB Chain yatırım direktörü Gwendolyn Regina, “Bu entegrasyon çok sayıda içerik oluşturucuyu genel ekosisteme dahil etmenin yanı sıra BNB Chain ekosistemi içindeki içerik oluşturucuları ve NFT girişimlerini de güçlendirecek” dedi.

BNB ekosistemi halihazırda DeFi, metaverse, blockchain oyunları ve NFT’ler gibi çeşitli kategorilerde 1.300’den fazla merkeziyetsiz uygulamayı destekliyor. Geçtiğimiz ay, bu blok zincirinde büyümeyi teşvik etmek için 10 milyon dolarlık bir fon başlatıldı.

We’re excited to share that @BNBCHAIN🔶 is officially live on OpenSea! pic.twitter.com/U4kXFJKEXs

— OpenSea (@opensea) November 29, 2022

BNB Chain işlem hacimleri, Ethereum ve Solana blok zincirleri üzerine inşa edilen NFT’ler tarafından tamamlanan işlem sayısına göre yalnızca küçük bir kısmı temsil etse de OpenSea’nin duyurusu, çeşitli blok zincirleri üzerine inşa edilen çok çeşitli NFT’leri destekleyerek pazarını büyütmeye yönelik ilginin devam ettiğini gösteriyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance’dan Bu Altcoin İçin Güncelleme Açıklaması

Eylül ayında OpenSea, dünyanın en büyük NFT pazarı olma konumunu korumak için ek blok zincirleri ve diller için desteğini genişleteceğini duyurmuştu. Platform şu anda Ethereum, Polygon, Klaytn, Solana, Arbitrum, Avalanche ve Optimism üzerindeki NFT’leri destekliyor.

Şirket geçtiğimiz ay, kullanıcıların Avalanche (AVAX) tabanlı NFT’leri listeleyip satabileceğini duyurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!