BNB, son 10 günde önemli bir yükseliş yaşadı
BNB, son 10 günde önemli bir yükseliş yaşadı

BNB, son 10 günde önemli bir yükseliş yaşadı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Varlığın yükselişi, Binance’in kullanıcı sayısındaki artışla paralellik gösterdi.

Lider kripto para borsası Binance’in yerel token’ı BNB, Binance’in 2023 yılı içinde 40 milyon yeni kullanıcı kazandığına ilişkin verilerle birlikte yükselişe geçti.

Binance’in raporuna göre borsa, regülatörler ile yaşanan büyük sıkıntılara karşın kullanıcı sayısını 2022 yılına kıyasla yüzde 30 oranında artırmayı başardı.

Binance, hem ABD Adalet Bakanlığı’nın hem de Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile karşı karşıya kaldı. Bakanlık, şirketin kara para aklamayla mücadelede başarısız olduğunu iddia ederken SEC, şirketin müşterilerin fonlarına izinsiz bir biçimde erişebildiğini iddia etti.

Changpeng Zhao, Binance’in Adalet Bakanlığı ile yaptığı 4,3 milyar dolarlık anlaşmanın bir parçası olarak CEO’luk görevinden ayrıldığını açıkladı.

Binance’in yerel token’ı BNB, 18 Aralık’ta 234 dolar üzerinden işlem görürken, ayın 28’inde yüzde 37’lik artışla 333 doları gördü.

BNB, yaşadığı yükselişin ardından küçük bir düşüş yaşadı ve yazı kaleme alındığı sırada, CoinGecko verilerine göre, 311 dolar üzerinden işlem görüyor.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!