Binance CEO’su: “Böyle Altcoin Projelerinden Uzak Durun!”
Binance CEO’su: “Böyle Altcoin Projelerinden Uzak Durun!”

BNB de FTT Gibi Mi Olacak? Binance CEO’su Açıklama Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), son haftalarda yaşanan FUD dalgası ve BNB’nin FTT gibi olacağına dair iddialara yanıt olarak uzun bir yazı paylaştı.

Binance CEO’su BNB ve Piyasadaki FUD Hakkında Konuştu

Floki Inu (FLOKI) geliştiricisi @100bviking isimli kullanıcı BNB’nin FTT gibi olup olmadığına dair bir analiz paylaştı:

“BNB FTT gibi mi?

FTT, FTX borsasının tokenidir. Hepsi bu kadar.

Öte yandan BNB, hem BNB Smart Chain’in yerel tokenidir hem de Binance borsasının tokenidir.

BNB hiçbir şekilde FTT gibi DEĞİLDİR.”

Binance CEO’su, geliştiricinin yaptığı bu açıklamaya cevap olarak şunu paylaştı:

“Birçok kişi bunu gözden kaçırıyor ve tüm “borsa tokenlerinin” aynı olduğunu düşünüyor.

FTT bir borsa tokenidir. SOL (FTT değil) blok zinciri tokeni, SRM (FTT değil) DEX tokenidir.

BNB’nin Binance CEX üzerinde kullanım alanı vardır. BNB iki blok zincirin de yerel coindir, BNB DEX’tir (beacon chain) ve daha fazlasıdır.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance, Hakkında Yapılan FUD Haberlerine Cevap Olarak Açıklama Yayınladı!

Why do people FUD about @Binance?

A few (non-exhaustive) reasons. Thread 1/98

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) December 23, 2022

Bununla birlikte CZ ayrıca Binance hakkında yayılan FUD dalgası hakkında da daha fazla açıklama yaptı. CEO, şirket hakkında yayılan FUD’un nedenleri hakkında bir yazı paylaştı:

“Sektörümüzdeki bazıları merkezileşmeden nefret ediyor. Bir CEX’in kripto paraların daha hızlı bir şekilde benimsenmesine yardımcı olup olmadığına bakılmaksızın, CEX’lerden nefret ediyorlar. Herkesin kendi görüşlerini savunmasına ve fikirlerini dile getirmesine izin verilir. Bunda yanlış bir şey yok.

Bazıları ticarette para kaybedebilir veya başka sorunlar yaşayabilir, bizi suçlayabilir ve bize saldırabilir. Tüm vakalarda siyah-beyaz doğrular ya da yanlışlar yoktur.

Bazı sektör temsilcileri Binance’i rakip olarak görüyor. Bazılarının bize karşı lobi yapmak için olağanüstü çaba sarf ettiklerini ya da küçük medya kuruluşlarına, CEO’larına ev almak da dahil olmak üzere, bu medya kuruluşunun piyasa değerinin kat kat üzerinde borç para verdiklerini gördük.

Yukarıda da belirtildiği üzere, bazı medya kuruluşları bizi karalamak için para alıyor. Bazıları tamamen bir “rakip” tarafından “satın alınıyor”. Bazıları yanlışlıkla finansman kaynaklarını kestiğimizi düşünüp (biz kesmedik, kendi başlarına başarısız oldular), finansman kaynaklarının ne kadar yasadışı olduğuna bakmaksızın bizi suçlayabilirler.

Kripto paralar henüz kitlesel olarak benimsenmedi, muhtemelen küresel olarak %5’ten az bir benimsenme oranına sahip. Birçok insan hala kripto konusunda şüpheci. Bazı medya organları daha geleneksel okur kitlesine sahiptir ve onların görüşleriyle uyum sağlama eğilimindedir. Bunda da yanlış bir şey yok.

Ve bir de genellemeler var. “Eğer bir CEX kötüyse, o zaman diğer tüm CEX’ler de kötü olmalıdır.” Özellikle de daha önce sevdikleri bir CEX’in daha sonra kötü olduğu ortaya çıktıysa. O zaman diğer CEX’lerden daha büyük bir intikam duygusuyla nefret etmeleri gerekiyor gibi.

Yukarıdakilerin çoğunda mutlak doğru ya da yanlış yoktur. Dünyamız böyle bir yer. Sadece bunu fark etmemiz ve anlamamız gerekiyor.

Biz mükemmel değiliz. Geri bildirimleri memnuniyetle karşılıyoruz, ancak FUD’u dikkate almıyoruz. Sizin desteğinizle kendi ürünlerimizi geliştirmeye odaklanıyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!