100 Milyon Dolar Kaybeden BNB Ağı İçin Kritik Hard Fork Hamlesi: Ne Zaman ve Saat Kaçta Gerçekleşecek?
100 Milyon Dolar Kaybeden BNB Ağı İçin Kritik Hard Fork Hamlesi: Ne Zaman ve Saat Kaçta Gerçekleşecek?

BNB Chain Katman-1 Yarışında Ethereum’u Geçti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni verilere göre Binance’ın kripto para ağı BNB Chain’deki L1 cüzdan sayısı 230 milyonu aşarak en büyük akıllı sözleşme platformu Ethereum’u (ETH) geride bıraktı. Ayrıca BNB Chain ağ hacmi 9,8 milyona ulaşarak yeni bir rekora imza attı.

BNB Chain Büyüme Direktörü Alvin Kan, 1 milyar kullanıcıyı Web3 dünyasına dahil etmek için önemli çalışmalar yürüttüklerini açıkladı:

“BNB topluluğu blockchain teknolojisinin gelişmesi için önemli bir rol üstlendi. BNB Chain’in yanında Sidechain, zkBNB, AvengerDAO ve Binance Oracle gibi yeni projelerimiz de hayata geçti.”

Kan, BNB ağındaki geliştirmelerin ekstra kapasite, daha hızlı ve düşük ücretli işlemlere yol açtığını ve bu nedenle geliştiricilerin ağı tercih ettiğini belirtti.

“BNB Chain ekibi, geliştiriciler ve son kullanıcı için güvenli, kullanıcı dostu bir platform oluşturmayı amaçlıyor. Vizyonumuz Web3 teknolojisini 1 milyar insana ulaştırmak.”

Binance Smart Chain ekibi Web3 tabanlı merkeziyetsiz uygulamaların (DApp) geliştirilmesi için 10 milyon dolara kadar olan işlem ücretlerini sübvanse etmek üzere çeşitli programlar başlatmıştı.

BNB Chain Ekibinin 2023 Hedefi Ne?

Binance’ın blockchain ağı BNB Chain’in önümüzdeki yıl için en büyük hedefi zkBNB ana ağını başlatmak. Yetkililer ayrıca çeşitli hackathlon etkinlikleri ve Web3 blockchain depolama sistemi üzerinde çalışıyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!