NFT
Bloomberg Stratejisti: Bitcoin 10 Bin Doları Ziyaret Edebilir!
Bloomberg Stratejisti: Bitcoin 10 Bin Doları Ziyaret Edebilir!

Bloomberg Stratejisti: Bitcoin 10 Bin Doları Ziyaret Edebilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg Intelligence baş emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC) fiyatının 10 bin ila 12 bin dolar seviyelerini ziyaret edebileceğini söyledi.

Kripto para yatırımcılarını korkutan FUD dalgası, bu yıl da devam ediyor. Peş peşe gelen kötü senaryolar ve olumsuz etmenler, kripto para piyasasının önüne engel oluşturuyor. Kripto ayı piyasası olarak tabir edilen bu durum, en ufak kötü haberde düşüş yönlü ilerliyor. Bloomberg Intelligence baş emtia stratejisti Mike McGlone, güncel piyasa koşullarına değinerek düşüş yönlü bir fiyat verdi. McGlone, Bitcoin için 10 bin ila 12 bin dolar arasını bekliyor.

Bloomberg Stratejisti Düşüş Yönlü Bir Tahminde Bulundu

Bitcoin McGlone

Bloomberg stratejisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC) hakkındaki düşüncelerini paylaştı. McGlone, Bitcoin‘in genel olarak bu yıl büyüme göstereceğini düşünüyor.

Ancak McGlone, büyümeden önce bir fiyat düşüşü yaşanabileceğinin mesajını verdi. Stratejist, bu düşüş ile önceki destek noktalarının test edileceğini belirtti. McGlone‘a göre, BTC için 10 bin ila 12 bin dolar seviyeleri masada yer alıyor.

Özellikle Bitcoin‘den konuşan McGlone, küresel piyasalardaki durumun BTC açısından olumlu olacağını belirtti. Rapor yayımlayan McGlone, Bitcoin’in yükselişe başlamadan önce önceki destek noktalarına uğrayacağını düşünüyor.

Ayrıca ünlü stratejist, Fed ve küresel ekonomiyi baz alarak Bitcoin‘in dijital altın haline dönüşeceğini belirtti.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!