MEXC
sikayetkripto
Kurumsal Yatırımcılar Kripto Paralara 127 Milyon Dolar Yatırım Yaptı! İşte Tercih Edilen Altcoinler
Kurumsal Yatırımcılar Kripto Paralara 127 Milyon Dolar Yatırım Yaptı! İşte Tercih Edilen Altcoinler

Bloomberg Analistinden 2023 Değerlendirmesi: “Bu Altcoin Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022 yılındaki ayı piyasasının zorlu şartlarına ve yaşanan sert düşüşlere rağmen Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerine dair umudunu hiç kaybetmeyen Bloomberg Intelligence baş emtia stratejisti Mike McGlone Bitcoin ve Ethereum’u (ETH) karşılaştırdı.

Ethereum’un BTC’den daha iyi performans göstermeye başladığını belirten McGlone, tüm riskli varlıklar için geçerli olan zorlu piyasa şartlarına rağmen, ETH’nin Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı performansının, güçlü bir yükseliş trendinde kaldığını söyledi.

“Bitcoin serileri geçiyor. Ethereum, ilk doğan kripto para olan BTC’den daha iyi performans göstermeye devam etmek için en iyi aday olabilir.

Ethereum’un Bitcoin’e karşı ilerlemeleri, çoğu riskli varlıkta 2022 deflasyonu ile sarsılmadı ve temeller kazanıyor olabilir.”

Bitcoin crosses series; Ethereum may be top candidate to continue outperforming the first born crypto –#Ethereum‘s advances vs. #Bitcoin have been unshaken by 2022 deflation in most risk assets and may be gaining underpinnings. pic.twitter.com/mLRMO4vpQr

— Mike McGlone (@mikemcglone11) December 20, 2022

Yakın bir tarihte Bitcoin’e ilişkin yaptığı analizinde FED’in şahin duruşunu tersine çevirdiğinde BTC’nin daha iyi performans göstereceğini savunarak Bitcoin’in ilerleyen zamanlarda “hareketli günler” yaşayacağını iddia etmişti.

Ünlü analist, “Bitcoin, Daha İyi Performans Eğilimini Karşılaştırıyor: Dünyanın referans aldığı dijital varlık 2022’de büyük bir darbe aldı ancak ileride daha iyi performans gösterecek gibi görünüyor. FED, para politikasında yeniden gevşemeye başladığında tabi…” dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bloomberg Analisti: Bitcoin'i Hareketli Günler Bekliyor

Kasım 2021’deki 69.000 dolarlık ATH’sinden yaklaşık %70-75 düşüş yaşayan Bitcoin yazım esnasında 16,865 dolardan , Ethereum ise 1,215 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!