MEXC
sikayetkripto
Kripto Para Şirketi BlockFi, SEC’e 100 Milyon Dolar Ceza Ödeyecek!
Kripto Para Şirketi BlockFi, SEC’e 100 Milyon Dolar Ceza Ödeyecek!

BlockFi İflasından Sonra Bu Şirket İflastan Etkilenmediğini Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto bankası Silvergate Capital, kripto müşterilerinden gelen toplam mevduatının 20 milyon dolardan azının borç veren BlockFi‘den geldiğini söyledi ve şu anda iflas işlemlerinde olan şirketten minimum düzeyde etkilendiğini belirtti.

Silvergate Capital, İflas Eden BlockFi Mevduat Riskinin 20 Milyon Dolardan Az Olduğunu Bildirdi

Pazartesi günü erken saatlerde 11. Bölüm iflas koruması için başvuruda bulunan BlockFi, 100.000’den fazla alacaklıya ve 1 milyar ila 10 milyar dolar arasında varlık ve yükümlülüğe sahip olduğunu açıkladı.

BlockFi, kripto borsası FTX’in 11. Bölüm başvurusunda bulunmasından bir gün önce, 10 Kasım’da para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurmuş ve geçen hafta müşteri kredilerini erteleyeceğini söylemişti.

Silvergate yaptığı açıklamada, “BlockFi, Silvergate’in Bitcoin teminatlı kaldıraç kredileri için bir saklama aracı değildir.

Bugüne kadar sıfır kayıpla ve zorunlu tasfiye olmadan beklendiği gibi performans göstermeye devam etmiştir” dedi. Silvergate’in BlockFi’de hiçbir yatırımı yoktur, diye ekledi.

Silvergate daha önce iflas eden kripto borsası FTX’e olan riskinin mevduatlarla sınırlı olduğunu ve FTX’in 30 Eylül itibariyle toplam mevduatlarının %10’undan azını temsil ettiğini söylemişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: BlockFi İflas Başvurusunda Bulundu!

Silvergate icra kurulu başkanı Alan Lane yaptığı açıklamada, “Dijital varlık endüstrisi dönüşmeye devam ederken, Silvergate’in platformunun stresi ve oynaklığı yönetmek için özel olarak tasarlandığını yinelemek istiyorum” dedi.

“SEN (Silvergate Exchange Network) tasarlandığı gibi çalışmaya devam ediyor ve destek ekiplerimiz bu sıkıntılı dönemde müşterilerimize yardımcı olmak için haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet veriyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!