sikayetkripto
BlockFi Avukatı, Şirketin FTX’te Sıkışıp Kalan Kripto Para Boyutunu Açıkladı: Miktar Dudak Uçuklatıcı!
BlockFi Avukatı, Şirketin FTX’te Sıkışıp Kalan Kripto Para Boyutunu Açıkladı: Miktar Dudak Uçuklatıcı!

BlockFi Avukatı, Şirketin FTX’te Sıkışıp Kalan Kripto Para Boyutunu Açıkladı: Miktar Dudak Uçuklatıcı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para kredi kuruluşu BlockFi’ın avukatı Joshua Sussberg Salı günü New Jersey’deki bir iflas mahkemesine verdiği demeçte, şirketin şu anda kripto borsası FTX’te dondurulmuş yaklaşık 355 milyon dolarlık Bitcoin ve kripto paraya sahip olduğunu söyledi.

355 milyon dolar, Alameda Research’e verilen 671 milyon dolarlık bir başka krediye ek olarak kaydedildi. Alameda bu kredide de temerrüde düşmüştü.

Kripto Para Kredi Şirketi BlockFi Dün İflas Başvurusunda Bulunmuştu

BlockFi, Kasım ayının başlarında para çekme işlemlerini durdurmasının ardından şirketin ödeme gücüne ilişkin haftalarca süren spekülasyonların sonrasında Pazartesi günü iflas başvurusunda bulundu.

BlockFi, iflas için ilk günkü beyanlarında toplam varlıklarının 1 milyar ila 10 milyar dolar arasında olduğunu ve yükümlülüklerinin de 1 milyar ila 10 milyar dolar arasında olduğunu belirtti. Şirketin elinde 100.000 alacaklı ve bir kısmı kripto varlıklarını tasfiye ederek elde ettiği yaklaşık 257 milyon dolar nakit var.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
İflas Eden Bitcoin Platformu BlockFi, FTX Kurucusuna Dava Açtı! Danışıklı Dövüş Mü?

Hukuk firması Kirkland & Ellis’in ortaklarından Sussberg, BlockFi’ın BlockFi Wallet ürününde kendi varlıklarını tutan müşterilerin fonlarını çekmelerine izin vermeyi umduğunu söyledi:

“Savunmalarda belirttiğimiz gibi, Sayın Yargıç, müşterilerin kişisel cüzdanlarından istedikleri ölçüde para çekmelerine izin vermek için hızlı bir şekilde bir önerge sunmayı amaçlıyoruz, çünkü bunun şirketin mülkü olduğuna inanmıyoruz.”

Sussberg, New Jersey Yargıcı Michael Kaplan’a BlockFi’ın FTX’ten fonlarını geri alma sürecinin “uzun bir süre boyunca devam edeceğini” tahmin ettiğini söyledi.

Sussberg mahkemeye BlockFi’nin kurucu ortakları Zac Prince ve Flori Marquez’in Bankman-Fried’ın tam tersi olduğunu söyledi.

Ayrıca BlockFi, müşterilerinin kripto para cüzdanında bulunan fonları iade edeceğini ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!