sikayetkripto
Ripple-SEC Davasında Şok Edici Yeni Belgeler Ortaya Çıktı! “XRP’nin Zaferi Yakın Olabilir”
Ripple-SEC Davasında Şok Edici Yeni Belgeler Ortaya Çıktı! “XRP’nin Zaferi Yakın Olabilir”

Blockchain Şirket Yöneticisinden Ripple (XRP) Hayranlarını Üzecek Tahmin!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain şirketi Chia Network‘ün işletme müdürü Gene Hoffman, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun yakında üçüncü yılına girecek olan hukuk savaşında Ripple‘ı (XRP) yeneceğini tahmin etti.

Kripto Para Yöneticisine Göre Ripple (XRP) SEC’e Karşı Kaybedecek

“Tek sonuç, federal bir yargıcın Ripple’ın XRP satışlarının XRP’yi bir menkul kıymet haline getirdiğine karar vermesidir” diye tweet attı.

The only outcome is that a federal judge will rule that Ripple's sales of XRP made XRP a security.

— Gene Hoffman hoffmang.xch 🌱 (@hoffmang) December 7, 2022

SEC ile çalışma konusunda onlarca yıllık deneyime sahip olan Hoffman, SEC’in on yıllardır “Bölüm 5” davası kaybetmediğine işaret ederek, XRP ve LBRY Credits (LBC) tokenleri arasında çok az fark olduğunu sözlerine ekledi.

Yani Hoffman SEC’in yine bu davadan kazançlı çıkacağını ifade ederek Ripple’ın kaybedeceğini tekrardan yinelemiş oldu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple (XRP) Başkanı Dava Hakkında Açıklamalar Yaptı: Ekibine Seslendi!

Hoffman, SEC yetkilisi Hinman’ın 2018’deki meşhur Ethereum konuşmasını ele alışının “bir karmaşa” olduğunu kabul etse de, bunun davayla hiçbir ilgisi olmadığına inanıyor.

Zira Hinman o dönemde Ethereum’un menkul kıymet olmadığı yönünde bir açıklama yapmıştı. Ripple ise bu açıklamayı emsal göstererek Ripple’ın da menkul kıymet olmadığını ispat etmeye çalışıyor. Bu durum Ripple’ın elindeki en büyük koz olarak görülüyor.

SEC’in XRP aleyhindeki davası yaklaşık iki yıl önce açılmıştı. Popüler Blockchain şirketi Ripple, XRP tokenlerini kayıtsız menkul kıymet olarak sunmakla suçlanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!