365miner.com
Dikkat: Bu Kripto Para Borsası Kendi Coinini Delist Edeceğini Açıkladı!
Dikkat: Bu Kripto Para Borsası Kendi Coinini Delist Edeceğini Açıkladı!

Bitstamp Bu İki Altcoini Delist Edecek: “Kullanıcılar Fonlarını Bu Tarihten Önce Çeksin!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en eski kripto para borsalarından biri olan Bitstamp FTT ve CEL altcoinleri için alım satım işlemlerinin durdurulduğunu açıkladı.

Resmi duyuruya göre, kullanıcılar tüm işlemlerini ilan edilen son tarihten önce bitirmelidir.

Lüksemburg merkezli borsa, resmi Twitter gönderisinde, bu tokenlerden herhangi birine sahip olan her kullanıcıyı bilgilendirdiğini ve portföylerini kontrol panellerinden kontrol etmelerini veya resmi Bitstamp uygulamasını kullanmalarını teşvik ettiğini belirtti.

Bir trader ya da yatırımcının son tarihe kadar FTT ya da CEL’i elinde tutması halinde, tokenlar platformdan kaybolmayacaktır. Alım satım işlemlerinin durdurulmasına rağmen Bitstamp, kullanıcıların bu varlıkları borsadan güvenli bir şekilde çekmelerine izin verecektir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FTT Satışı Hakkında Konuşan Binance CEO'su Kripto Paralar İyi Olacak

CEL ve FTT Altcoinlerinin Delist Edilmesi 22 Kasım’da Gerçekleşecek

Kullanıcılar ayrıca CEL tokenlerini yatıramayacak, FTT tokenleri ise yatırılabilecek. Bununla birlikte, 22 Kasım Türkiye saati ile 16:00’dan sonra, bu varlıklardan herhangi biriyle yapılan alım satım işlemleri devre dışı bırakılacak, bu nedenle bu varlıkları Bitcoin veya başka bir dijital varlık karşılığında satmak mümkün olmayacaktır.

Her iki varlığın alım satım geçmişi kullanıcıların kişisel hesaplarında olduğu gibi kalacaktır.

We’re halting trading of FTT and CEL on November 22, 2022, at 12:00 PM UTC.

If you plan on performing any more trades, please do so before the deadline. Withdrawals will still be possible after this date.

More info 👇https://t.co/UTlQElGsmw

— Bitstamp (@Bitstamp) November 18, 2022

Celsius’un çöküşü %90’lık feci bir düşüşe yol açarak bankacılık platformunun token sahipleri için kayıplara neden olurken, her iki token da arkalarındaki ekiplerin kötü yönetiminin kurbanı oldu.

Likidite krizi ve zayıf fon yönetimi, şirketin çöküşünün ardındaki iki ana nedendi. Celsius’un iflas başvurusu, şirketin bilançosunda 1.2 milyar dolarlık bir açığı kapatması gerektiğini ve sadece 167 milyon dolar nakit parası olduğunu belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!