BitMEX Eski CEO’su Arthur Hayes’ten Piyasa Yorumu: “2023 İçin Boğa Lehineyim Ancak…”
BitMEX Eski CEO’su Arthur Hayes’ten Piyasa Yorumu: “2023 İçin Boğa Lehineyim Ancak…”

BitMEX’in Kurucusu Arthur Hayes Bir Sonraki Boğa Piyasası İçin Tarih Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes Singapur’da düzenlenen bir etkinlikte, bir sonraki potansiyel boğa piyasasına ilişkin görüşlerini paylaştı.

Arthur Hayes 2024’te Boğa Piyasasının Geri Döneceğini Öngörüyor

Hayes, bir sonraki dalgalanmanın 2024 yılının başlarında başlayabileceğine inandığını ifade etti. Bu iyimserlik kripto paraların ötesine geçerek çeşitli risk varlıklarını da kapsıyor.

Hayes’in öngörüsü, kripto para alanındaki kapsamlı deneyimi ve etkisi göz önüne alındığında ağırlık taşıyor. Piyasa trendlerine ilişkin görüşleri hem sektör profesyonellerinin hem de meraklıların dikkatini çekmiş durumda.

Buna ek olarak Hayes, merkeziyetsiz depolama çözümleri alanında yapay zekanın (AI) dönüştürücü potansiyelinin altını çizdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Hayes, yapay zeka odaklı teknolojilerin bu alanda yeni fırsatların önünü açmasını bekliyor.  özellikle Filecoin’in umut verici gidişatına dikkat çekerek, gelişme ve büyüme için önemli bir alana sahip olduğunu öne sürdü.

2024’te potansiyel bir boğa piyasasının yeniden canlanacağı beklentisi ve yapay zeka destekli merkeziyetsiz depolama çözümlerinin onaylanması, blok zinciri ve kripto para sektörünün dinamik ve yenilikçi doğasını vurgulamaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!