NFT
BitMEX Kurucusu Arthur Hayes, “Ayı Piyasası” İçin 3 Altcoin İsmi Verdi!
BitMEX Kurucusu Arthur Hayes, “Ayı Piyasası” İçin 3 Altcoin İsmi Verdi!

BitMEX Kurucusu Arthur Hayes, “Ayı Piyasası” İçin 3 Altcoin İsmi Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BitMEX borsasının kurucu ortağı Arthur Hayes, geçtiğimiz günlerde kişisel blogunda, mevcut kripto para piyasası senaryosu, Bitcoin’in fiyatı, FTX fiyaskosu, kredi veren firmalar ve bu değişken ayı piyasasında hold etmek için en iyi dört altcoin seçimini detaylandıran bir makale yayınladı.

Arthur’a göre, bu ayı piyasalarında ciddi yatırımcıların yalnızca piyasa yeşile döndüğünde değer kazanmakla kalmayan, aynı zamanda bir token sahibi olarak yield de sağlayan varlıklara tutunmaları gerekiyor.

Hayes, Ayı Piyasası İçin Blogunda Bitcoin ve Altcoinlerin İsmini Verdi

Hayes ayrıca tercih ettiği kriptolardan dördünü seçerek bunları iki bölüme ayırıyor: “Rezerv Varlıklar” ve “Süper Güçlü Varlıklar”. Rezerv Varlıklar altında, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’i ve onu takip eden Ethereum’u seçiyor. Süper Güçlü Varlıklara giren diğer iki kripto para birimini ise LOOKS ve GMX olarak belirtti.

Ayrıca, DeFi projelerinin birçoğunun “2022 kripto kredi krizinin iki düşüş dalgası sırasında darbe aldığını” ve böylece bu tür projelere çok daha ucuz bir değerleme ve fiyatla girmenin yolunu açtığını belirtiyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Arthur Hayes, Bitcoin (BTC) Hakkında Yeni Dip Tahminini Açıkladı!

Arthur, Bitcoin ve Ethereum’un boğa piyasası devraldığında sermaye değerlenmesinde kendisine yardımcı olabileceğini, ancak diğer iki altcoin gibi tokenlerin kendisine getiri sağlayacağını ve şu anda yukarıdaki iki coinden hiçbirinin bunu yapmadığını iddia etti.

Arthur blogunda ayrıca Bitcoin’in fiyatının 15.900 dolar seviyesinde “dibe vurmuş olabileceğini” ve bu gibi zamanlarda yatırım yapmanın ödüllendirici olsa da riskli göründüğünü vurguladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!