MEXC
Çin Yasaklamaları ve Bitcoin Rekoru Arasındaki İlişki: Tarih Tekerrür Edecek Mi?
Çin Yasaklamaları ve Bitcoin Rekoru Arasındaki İlişki: Tarih Tekerrür Edecek Mi?

Bitcoin’in Her Hareketini Bilen Analistten, Yeni BTC Açıklaması!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) fiyatı 7 gün içerisinde %8,5 düşüş yaşadıktan sonra bir anda 69.000 dolar bandından 58.000 dolar bandına kadar çekildi.

Şu an için 59.000 doların üzerinde işlem gören ve 60.000 dolar direncini kırmaya çalışan lider kripto para birimi için görüşler ise bir hayli karmaşık.

Buna rağmen Bitcoin’in önümüzdeki günlerde yükseleceğini vurgulayan isimlerden birisinin Tone Vays olması kesinlikle durumu değiştirebilir.

Bitcoin İçin Hedef Ne?

Popüler kripto para analisti Tone Vays, yıllardır yaptığı her BTC tahmini ile büyük oranda başarı elde etmişti. Bitcoin’in 3.000 dolara düşüşünü ve devamında 20.000 dolar üzerine çıkışını da aylar öncesinden bilen Vays, sektörün sessiz ancak tecrübeli analistlerinden birisi.

Vays, şimdiki düşüşten sonra yaptığı bir açıklamada ise Bitcoin fiyatının yeniden yükselişe geçeceğini düşündüğünü vurguladı.

Analist, yayınladığı en son videosunda yaptığı açıklamasında önümüzdeki haftalarda yeni bir rekor geleceğini düşündüğünü belirtti.

Vays’a göre bu rekor 70.000 dolar ve üzeri olacak. Bitcoin’in şu an için konsolidasyon yaşadığını belirten analist, “biraz konsolidasyon” sonrasında hedefin net bir şekilde 70.000 dolar olduğunu ifade etti.

Bitcoin’in 2022’nin ilk çeyreği bitmeden 100.000 doları görebileceğinde de ısrarcı olan Vays, 100.000 dolar vurgusunu birkaç kere daha yaptı. Bu ayın başlarında, yıl bitmeden 100.000 dolara çok yaklaşılacağını iki kere vurgulayan Vays, son düşüşten sonra da heyecanını ve inancını kaybetmedi.

Bunun için ise yeniden kritik bir direnç haline gelen 65.000 doların kırılması lazım.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!