Bitcoin’in Düşüşüne Aldırış Etmeyen Dev Altcoin’de Bir Büyük Hareketlilik Daha!
Bitcoin’in Düşüşüne Aldırış Etmeyen Dev Altcoin’de Bir Büyük Hareketlilik Daha!

Bitcoin’in Düşüşüne Aldırış Etmeyen Dev Altcoin’de Bir Büyük Hareketlilik Daha!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Chainlink (LINK) yatırımcıları, LINK’in 18 Eylül 2023’ten bu yana gösterdiği güçlü fiyat artışına odaklanmış durumda. LINK’in fiyatı artarken aynı zamanda zincir üzeri aktivitede de çarpıcı bir artış söz konusu. Son olarak bir Ethereum (ETH) balinası 4 milyon dolar değerinde LINK transferi yaptı. Piyasaya etkisi: Nötr
09:02
25 Eylül 2023

Chainlink (LINK) yatırımcıları, 18 Eylül 2023’ten bu yana altcoin’in yaptığı kayda değer fiyat artışı bağlamında zincir üzeri aktivitesinde artış görmeye devam ediyorlar. Fiyat tarafında LINK’in yükselişi özellikle büyük bir bankanın Avustralya doları stablecoin’inin Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirliği’ni test etmek için Chainlink ile iş birliği yaptığının ortaya çıkmasıyla tetiklendi ve balinaların altcoin’e olan ilgisi devam ediyor.

İçerik Rehberi

ToggleBinance’ten 4 Milyon Dolar Değerinde LINK Transfer EdildiLINK İçin Yapılan Fiyat Öngörüsü Binance’ten 4 Milyon Dolar Değerinde LINK Transfer Edildi Kısa süre önce Chainlink cüzdan adreslerinin yaklaşık 71.8 milyon adet LINK‘in transferiyle meşgul olduğu ortaya çıkmış ve bu bilgi akışı fiyattaki yükselişle ilgili spekülasyonlara neden olmuştu. Dahası son birkaç ay içinde Chainlink’in bankacılık sistemi SWIFT ile bir tokenizasyon testi konusunda iş birliği yaptığı haberi de LINK’in fiyatı için destekleyici oldu. 24 Eylül 2023 tarihinde büyük bir Ethereum (ETH) balinasının 4 milyon dolar değerinde 28 milyon adet LINK’i transfer etmesi de yine Chainlink dünyasının gündemine bomba gibi düştü. İlginç bir şekilde LINK’in fiyatı transferin yapılmasının ardında yüzde 7’lik bir kazançla etkileyici bir yükseliş yapsa da Bitcoin‘in (BTC) fiyatının 26 bin dolar civarına gelmesiyle bu kazançlarının bir kısmını kaybetti. Veriler, transferdeki alıcı tarafta yer alan cüzdan adresinin 31 milyon doların üzerinde 32 bin 723 ETH tuttuğunu gösteriyor. Her şeye rağmen Chainlink’in yerel varlığı LINK, şu anda Bitcoin’in fiyatının 27 bin doların bandının üzerinde tutunmakta zorlandığı bir dönemde ve 26 bin doların altına düşme ihtimaliyle başa çıkmaya çalıştığı dönemde güç gösteren altcoin’lerden biri olmaya devam ediyor. Kripto para piyasası bir sonraki yükseliş dalgası için spot Bitcoin ETF yarışını çevreleyen gelişmelere odaklanırken, LINK önümüzdeki haftalarda fiyat istikrarını koruyup koruyamacağı büyük merak konusu. LINK İçin Yapılan Fiyat Öngörüsü Analistler, 18 Eylül’den bu yana yönünü yukarı çeviren LINK’in Tether (USDT) karşısında bir düzeltme yapmadan önce Ekim ayının başına kadar yukarı yönde hareketine devam etmesini bekliyorlar. Bunun yanı sıra kripto para analisti Rootlashbin, fiyatın 9 dolar civarına gelmesinin ardından bir düzeltme olmasını ve düzeltmenin ardından yeniden toparlanma ile Kasım’da sert bir ralli yapmadan önce fiyatın yatay seyretmesi öngörüsünde bulundu. Rootlashbin’in öngörüsü, LINK’in yıl sonuna kadar 13 dolar seviyelerine ulaşmak için mevcut aralıktan neredeyse yüzde 100’lük bir yükseliş yapması yönünde. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!