sikayetkripto
Peter Schiff’ten Şok İtiraf: “Bitcoin’e Zamanında Yatırım Yapsaydım Şimdi Özel Jetim Olurdu!”
Peter Schiff’ten Şok İtiraf: “Bitcoin’e Zamanında Yatırım Yapsaydım Şimdi Özel Jetim Olurdu!”

Bitcoin’deki Yükselişin Enayi Rallisi Olduğunu Bilmişti Yeniden Uyardı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SchiffGold’un kurucusu ve Euro Pacific Capital kurucusu ve CEO’su Peter Schiff, Bitcoin’e (BTC) olan düşmanlığıyla biliniyor.

BTC’ye olan düşmanlığını her defasında dile getiren ünlü ekonomist, Twitter hesabından yine bir BTC paylaşımı yaptı.

Bitcoin‘in şu andaki seviyesinin dip olduğunu düşünenlere gönderme yapan Peter Schiff, BTC’nin şu anki seviyenin büyük olasılıkla yanlış bir dip olduğuna inandığını söyledi.

Bitcoin’in yaklaşık iki haftadır 20.000 dolar seviyesinde bulunduğuna işaret eden Schiff, BTC için batan gemi benzetmesinde bulundu.

Bir süredir 20.000 dolar seviyesinde dolanan Bitcoin’in yeni yatırımcıları (Peter Schiff’e göre enayileri) batan bir gemiye tırmanmaya çektiğini ifade eden Schiff, 20.000 doların sahte bir dip olduğuna inanıyor.

Yatırımcılara tavsiye vermeyi de ihmal etmeyen ekonomist, “batan gemiyi terk edin” dedi.

“Piyasalar nadiren yatırımcılara dibi satın almak için fazla zaman tanır.

Bitcoin son 12 gündür 20.000$ civarında işlem görüyor. Bu da büyük olasılıkla 20 bin doların sahte bir dip olduğunu ve enayilere batan bir gemiye tırmanmak için bolca zaman verecek.

Gerçek dip gelmeden önce gemiyi terk etmek daha iyidir.”

Markets rarely give investors much time to buy the bottom. #Bitcoin has been trading near $20K for the past 12 days. More likely $20k will prove to be a false bottom, giving suckers plenty of time to climb aboard a sinking ship. Better to abandon ship before the bottom drops out.

— Peter Schiff (@PeterSchiff) September 6, 2022

Hatırlanacağı üzere Bitcoin‘deki Ağustos yükselişini değerlendiren Peter Schiff, Bitcoin’deki yükselişin uzun vadede devam etmeyeceğini ve bu yükselişin yatırımcıların piyasadan çıkması için bir fırsat olduğunu belirtmişti.

Peter Schiff, bu yükselişi “enayi rallisi” olarak nitelendirmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü Borsacı: “Bitcoin’deki (BTC) Yükseliş, Enayi Rallisi!”

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!