CryptoQuant’tan Bitcoin Yorumu! “Sabredenler Milyoner Olacak!”
CryptoQuant’tan Bitcoin Yorumu! “Sabredenler Milyoner Olacak!”

Bitcoin’deki Yükseliş Geçici Diyen Analistler Yükselişin Nedenini ve Beklentilerini Paylaştı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoinlerdeki hareketlilik devam ederken BTC FED kararı öncesinde yükselmeye devam ediyor.

Yatırımcılar BTC’deki yükselişin kaynağını ve devam edip etmeyeceğini merak ederken kripto para analiz şirketi QCP Capital‘den yeni BTC raporu geldi.

Bu noktada Telegram üzerinden görüşlerini paylaşan QCP Capital analistleri, Bitcoin’deki yükselişin kaynağının Mt.Gox geri ödemelerinin 2024’e erteleneceği yönündeki söylentilerden kaynaklandığını belirtti.

Bitcoin’deki yükselişin kısa ömürlü olacağına dikkat çeken analistler, QCP Capital olarak BTC hakkında düşüş eğilimini sürdürdüğünü söyledi.

Zira geçtiğimiz hafta Bitcoin fiyatını ele alan QCP analistleri, yakın zamanda yeni bir düşüş daha beklediklerini söylemişti.

Bu noktada 22.000 dolarlık hedeflerinin hala geçerli olduğunu belirten analistler, Bitcoin’in Ekim ayı sonuna kadar 22.000 dolara gerileyebileceğine inanıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin’de Dip Bulundu Mu? Yükseliş Ne Zaman Başlayacak? Analistler Dip ve Yükseliş İçin Bu Tarihe İşaret Etti!

“Bitcoin’de son günlerde yaşanan sıçramanın büyük bir nedeni olarak Mt. Gox ödemelerinin 2024’e erteleneceği yönündeki söylentiler yer alıyor.

Planlanan ödeme tarihine sadece bir ay kalmışken, çoğu kişinin bu konuda yetersiz kaldığına inanıyoruz. Ve yapılacak resmi bir duyuru geçtiğimiz Ağustos  ayında açıklanan Grayscale-SEC davasındaki karar sonrasında yaşanan yükseliş gibi kısa süreli olacak.

Bununla birlikte, küresel risklerin dördüncü çeyrekte de kripto piyasaları üzerinde baskı yaratmaya devam etmesi nedeniyle yaşanan yükselişlerin hızla azalmasını bekliyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!