MEXC
Uzman Analist, Bu Altcoin İçin 3x Bekliyor! Rallinin Nedenlerini Açıkladı
Uzman Analist, Bu Altcoin İçin 3x Bekliyor! Rallinin Nedenlerini Açıkladı

Bitcoin’deki Yüksek Volatiliteye Karşın, Son 24 Saat İçerisinde En Yüksek Değer Artışı Kaydeden Kripto Varlıklar!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saat içerisinde MATIC %12, OKB %9,7 ve LUNA ise %9,5’lik değer artışları kaydetti.

11:30
2 Aralık 2021

Kasım ayında volatiltiesi yüksek fiyat hareketleri kaydeden lider kripto para birimi Bitcoin, gerçekleştirdiği son fiyat hareketleri ile birlikte bir miktar geri çekilerek tekrardan 56.900 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Piyasa değeri bakımından ekosistemin ikinci en büyük kripto varlığı olan Ethereum ise, aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetse de 4.500 dolarlık kritik destek seviyesini korumayı başardı ve 4.571 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

İçerik Rehberi

Polygon (MATIC)OKB (OKB)Terra (LUNA) Polygon (MATIC) MATIC, CoinMarketCap’in “piyasa değeri en yüksek ilk 100 kripto para birimi arasında, son 24 saat içerisinde en çok yükselen kripto para birimleri” sıralamasında bir numaraya yerleşti. 15,2 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile kripto para ekosisteminin en büyük 15. kripto varlığı olan MATIC, 1 Aralık günü kaydetmeye başladığı yukarı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 2 dolar direncini aşmayı başardı. MATIC, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saat içerisinde %12’lik bir yükseliş hareket kaydetti ve 1,9 dolar fiyat seviyelerinden 2,1 dolar fiyat seviyelerine yükseldi. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz. OKB (OKB) Kripto para borsası OKEx’in tokenı olan OKB, son 24 saat içerisinde en çok değer artışı kaydeden ikinci kripto varlık oldu. 25 dolar fiyat seviyelerinden kaydetmeye başladığı yukarı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte yaklaşık %10’luk bir değer artışı yaşayan OKB, 27,82 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Terra (LUNA) CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saat içerisinde en çok değer artışı kaydeden üçüncü kripto para birimi ise LUNA oldu. 24,4 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto para ekosisteminin en büyük 12. kripto varlığı olan LUNA,  gerçekleştirdiği ortalama %9,5’lik değer artışının ardından 57 dolar fiyat seviyelerinden 65 dolar fiyat seviyelerine yükseldi. LUNA, 65 dolar fiyat seviyelerinden kaydettiği düzeltme hareketinin ardından bir miktar geri çekildi ve 62 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!