NFT
Çin Yasaklamaları ve Bitcoin Rekoru Arasındaki İlişki: Tarih Tekerrür Edecek Mi?
Çin Yasaklamaları ve Bitcoin Rekoru Arasındaki İlişki: Tarih Tekerrür Edecek Mi?

Bitcoin’de Yeni Rekor Ne Zaman? Analist Ben Armstrong Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“BitBoy” olarak da bilinen tartışmalı YouTube kripto para analisti Ben Armstrong, önümüzdeki üç yıl için Bitcoin (BTC) fiyatının geleceği hakkında çeşitli tahminler paylaştı.

Armstrong, bu süre zarfında BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine yeniden çıkacağına ve ardından ayı piyasasına geri dönüleceğine inanıyor.

Analist Ben Armstrong Bitcoin’e Dair Düşüncelerini Açıkladı

Armstrong’un yakın zamanda attığı bir tweet’e göre, Bitcoin şu anda olmasını beklediği seviyede, yani 16.800 dolar bölgesinde.

Analist gelecek yılın sonunda BTC’nin tekrar 30.000 seviyesine yaklaşmaya başlayacağını düşünüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkma olasılığına gelince, tweet’ine göre bunun 2024’ün sonunda gerçekleşeceğini düşünüyor. Analistin iddiasına göre 2025 yılında ise ayı piyasası geri dönebilir.

As we head to the last week of 2022, #Bitcoin is exactly where I thought it would be.

By the end of 2023, I believe $BTC will be making significant moves close to $30k again.

By the end of 2024, heading back to all time highs.

End of 2025, back to bear market.

— Ben Armstrong (@Bitboy_Crypto) December 26, 2022

Bu, bir sonraki Bitcoin yarılanmasının (halving) gerçekleşeceği yıl olacak. Armstrong, bugün erken saatlerde yayınladığı bir tweet’te, madencilerin her bloktan şimdikinin yarısı kadar BTC üretmeye başladığı yarılanmalardan sonra BTC’nin yükseleceğine inandığını vurguladı. “Elbette bunların hiçbiri garanti değil, ancak bunlar benim görüşlerim.” diye ekledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
2023 Bitcoin Tahmini Açıklayan Ünlü Analist BTC İkiye Katlayabilir Dedi!

Bitcoin yarılanması her dört yılda bir gerçekleşiyor; sonuncusu, pandeminin tüm dünyaya yayıldığı Mayıs 2020’nin başlarındaydı. Ancak, o yıl değil ama 2021’de iki yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıldı.

Bunun büyük ölçüde FED’in para basma işlemlerini hızlandırarak yalnızca 2020 yılında ekonomiye 6 trilyon dolardan fazla para salmasından kaynaklandığına inanılıyordu.

Armstrong BTC fiyatının bir sonraki rekorunun 120.000 dolar civarında olabileceğini de iddia etti. Ünlü analist Sam Bankman-Fried’in Bahamalar’daki evinin önüne gitmesiyle tekrar gündeme gelmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!