sikayetkripto
Milyon Takipçili Analist, Bitcoin Fiyatı Bu Seviyenin Altına Bir Daha Hiç İnmeyecek Dedi ve Hedef Verdi!
Milyon Takipçili Analist, Bitcoin Fiyatı Bu Seviyenin Altına Bir Daha Hiç İnmeyecek Dedi ve Hedef Verdi!

Bitcoin’de Bu Gösterge Boğa Sinyali Olabilir Dedi, Yükseliş İçin Tarih Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası 2022 yılında ardı ardına yaşanan kötü olaylarla karşı karşıya kalırken, Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde de büyük oranlarda düşüşler yaşandı.

Yaşanan düşüşlerle zarara uğrayan yatırımcılar artık ayı piyasasının biterek boğa rallisinin başlamasını beklerken popüler kripto para analisti Kaleo, BTC‘de bir göstergenin boğaya işaret ettiğini söyledi.

Yakın bir tarihte YouTube’de yayın açan Kaleo, tarihsel olarak her Bitcoin boğa piyasasının 200 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) üzerine çıkmasıyla başladığına dikkat çekti.

Kaleo, BTC’deki boğa sinyali için verdiği stratejinin basit olsa da 200 günlük SMA’nın kırılmasının, Bitcoin’in yükselişe geçmeden önce göz önünde bulundurulması gereken en önemli sinyallerden biri olacağını savundu.

“Bence, gerçekten büyük yükselişleri görmek için BTC’de izlenmesi gereken en önemli şeylerden biri, 200 günlük basit hareketli ortalamanın da geri kazanılmasıdır.

Coşkulu olmak ve ‘Tamam, kısa bir süre için önümüz açık’ demek aradığım şeylerden biri.

Bu stratejinin inanılmaz derecede basit olduğunu biliyorum ama BTC’nin 200 günlük SMA’nın üzerine çıkması son birkaç döngü boyunca bu grafikte gördüğümüz her dip için bir imza olan bir şey.

Bu yüzden basit ancak izlenmesi ve takip edilmesi gereken önemli bir veri olduğunu düşünüyorum.

Bu gerçekleşene kadar, sadece sabırlı kalmak önemlidir.”

Ünlü analist boğa sinyalinin yanı sıra Bitcoin‘in konsolide olduğu ve Haziran 2023’e kadar bir artış görmeden önce önümüzdeki aylarda ayı piyasasında yeni bir dip olacağını ve BTC‘nin yeni en düşük seviyesine ulaştığı bir senaryo olacağını da düşünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!