sikayetkripto
Ripple (XRP), Sosyal Medyada Daha Çok Konuşuluyor!
Ripple (XRP), Sosyal Medyada Daha Çok Konuşuluyor!

Bitcoin ve Ethereum Düşerken Ripple (XRP) Neden Yükseliyor?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto paraları Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gün içerisinde kırmızı bölgede yer almalarına rağmen Ripple (XRP) ise şimdilik pozitif ayrışmışa benziyor.

Ripple (XRP) Son 24 Saatte Piyasadan Pozitif Ayrıştı

Verilere göre, XRP son 24 saat içinde en büyük 100 kripto arasında en çok kazanan olarak ortaya çıktı. XRP fiyatı geçtiğimiz gün %9’un üzerinde artış gösterdi. Bu yazının yazıldığı sırada ortalama 0.407 dolar fiyatla işlem görüyor ve 24 saatte yüzde 4 yükselmiş durumda.

XRP fiyatının son 1 haftadaki değişimini gösteren grafik.

Bitcoin işlem hacmi son 24 saatte %25’ten fazla düşerek 23.3 milyar $’a geriledi. Bununla birlikte, XRP’nin 24 saatlik işlem hacmi %57 oranında artarak 1.56 milyar dolar oldu.

Bir kripto uzmanına göre, grafikteki Bitcoin fiyat düşüşünün ortasında XRP fiyat artışı, daha önce yalnızca 3 kez görülen bir şey. Günlük zaman diliminde XRP’nin EMA’ların üzerine çıktığını ve geri düşmeden trend çizgisinin üzerinde konsolide olduğunu belirtti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Kripto Piyasası Düşerken Ripple (XRP) Sağlam Duruyor

XRP sahiplerinin avukatı Avukat John Deaton bir Twitter mesajında XRP’nin on yıldır ilk 10 kripto arasında yer aldığını vurguladı.

Son zamanlarda, balinaların bu tokenı toplamaya başladığı görülüyor. Borsalardan bilinmeyen cüzdanlara yapılan büyük transferler, Whale Alert tarafından tespit edildi. Bunlar muhtemelen balina hesaplarına ait.

Aslında, tokenler bu haftanın başından beri borsalardan büyük miktarlarda çıkıyor. 23 Kasım’da 14.4 milyon dolar değerinde yaklaşık 38.600.000 token Bitso’dan dışarıya transfer edildi. Bunun yanı sıra, Bitstamp ve Bittrex’ten de ek çıkışlar oldu.

Birkaç saat önce, Bitstamp’tan bilinmeyen bir cüzdana 10.57 milyon dolar değerinde XRP gönderildi.

XRP’deki tüm bu hareketliliğin, Ripple ve SEC arasındaki davada bir gelişme olma ihtimali ile yaşandığı tahmin ediliyor. Zira daha önce Kasım ve Aralık aylarında davanın neticelenebileceği ifade edilmişti. Ancak şu anki süreçte davanın biteceğine dair net bir sinyal gelmiş değil.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!