Bitcoin Spot ETF Onaylanırsa BTC ve Altcoinlerin Fiyatı Nasıl Etkilenecek? Milyarder Anthony Scaramucci Açıkladı
Bitcoin Spot ETF Onaylanırsa BTC ve Altcoinlerin Fiyatı Nasıl Etkilenecek? Milyarder Anthony Scaramucci Açıkladı

Bitcoin Spot ETF Onaylanırsa BTC ve Altcoinlerin Fiyatı Nasıl Etkilenecek? Milyarder Anthony Scaramucci Açıkladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, spot Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonunun (ETF) piyasaya sürülmesinin BTC’nin fiyatını nasıl etkileyebileceğine dair görüşlerini açıkladı.

Scaramucci, spot Bitcoin ETF’sinin önümüzdeki yılın ilk çeyreği gibi erken bir tarihte onaylanabileceğini ve potansiyel olarak bir boğa piyasasını tetikleyebileceğini tahmin ediyor.

Daha önce Beyaz Saray İletişim Direktörü olarak görev yapan Scaramucci, ‘The Wolf of All Streets’ programında Scott Melker ile görüşlerini paylaştı. Wall Street’te ürünlerin genellikle satın alınmaktan ziyade satıldığını açıkladı. Bu nedenle, Wall Street firmalarında 100.000’den fazla olmasa da on binlerce kişinin BTC spot ürünlerini geleneksel yatırımcılarına satmasını bekliyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Santiment Analistleri Üç Altcoin İsmi Verdi: “Ağ Aktivitelerindeki Yükseliş Sürerse Boğa Lehine”

Scaramucci, Bitcoin ile ilgili açıklamasının devamında şunları söyledi:

“Bitcoin’in sınırlı arzını ve kendine özgü niteliklerini anlayanlar bunu olumlu bir gelişme olarak göreceklerdir. Bu Bitcoin’i yukarı itecek ve altcoin piyasası üzerinde önemli ölçüde olumlu bir etkiye sahip olacak çünkü dijital mülklere daha fazla sermaye girmesine yol açacak”

SEC, geçtiğimiz haftalarda söz konusu ETF’lerle ilgili kararını ertelemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!