Bitcoin Madencilik Şirketi Yeniden Markalaşıyor
Bitcoin Madencilik Şirketi Yeniden Markalaşıyor

Bitcoin Madencilik Şirketi Yeniden Markalaşıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) madencilik şirketi Riot Blockchain, yeniden markalaşma amacıyla adını Riot Platforms olarak değiştirdi.

Kripto para piyasasının yıl boyunca düşmesi, birçok Bitcoin madencilik şirketini olumsuz etkiledi. Bu şirketlerden birisi olan Riot Blockchain, üçüncü çeyrekte yaşadığı gelir kaybıyla dikkatleri üzerine çekti. Ancak şirket, çalışma koşulları ve varlık yönetimiyle ayakta kalmayı başardı. Son olarak Riot Blockchain, yeniden markalaşma kapsamında isim değişikliğine gitti. Şirketin yeni adı Riot Platforms olarak değiştirildi.

Bitcoin Madencilik Şirketi Riot, Ticari Faaliyetler Amacıyla Yeniden Markalaştı

Sektördeki en büyük Bitcoin (BTC) madencilik şirketlerinden birisi olan Riot Blockchain, yeniden markalaştı. Şirket, “Blockchain” ibaresini isminden çıkardı ve onun yerine “Platforms” ibaresini aldı.

Riot Platforms adıyla hizmetlerine devam eden şirket, çeşitlendirilmiş ticari operasyonlarını yansıtmak için böyle bir tercih yaptı. Şirketin CEO’su Jason Les, “İşletmelerimizin kapsamı ve ölçeği genişlemeye devam ediyor ve bu yeniden markalaşma, Bitcoin odaklı operasyonlarımızın kapsamını giderek genişletmek için stratejik sermaye dağıtıcıları olarak konumumuzu daha iyi yansıtıyor” dedi.

Popüler BTC madencisi, Riot Platforms adıyla sektörde daha fazla yansımaya ulaşmayı amaçlıyor. Zorlu kripto madenciliği süreçlerinde, Riot‘un attığı bu adım dikkatleri üzerine çekti.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!