Bitcoin Karşıtı Peter Schiff Şimdi de Bu Kripto Para Borsasına Sardı: “İflas Edebilir”
Bitcoin Karşıtı Peter Schiff Şimdi de Bu Kripto Para Borsasına Sardı: “İflas Edebilir”

Bitcoin Karşıtı Peter Schiff Şimdi de Bu Kripto Para Borsasına Sardı: “İflas Edebilir”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para ve Bitcoin’e (BTC) yönelik sert eleştirileriyle tanınan Peter Schiff, son yaptığı açıklamasında bu kez bir kripto para borsasını hedef aldı.

Schiff, yaptığı açıklamasında geçtiğimiz dönemde halka açılarak borsada işlem görmeye başlayan Coinbase’de yaşanan hisse senedi fiyat düşüşünü hedef aldı.

Bitcoin Karşıtı Schiff, Coinbase’in İflas Edebileceğini İddia Etti

Peter Schiff’e göre Coinbase hisseleri NASDAQ üzerinde listelendiği günkü rekoruna oranla %92 değer kaybetti. Aynı dönemde Bitcoin (BTC) fiyatında yaşanan değer kaybı ise %73 seviyesinde kaydedildi. Schiff, Coinbase ilk listelendiğinde CNBC’de yayınlanan ve şirketin değer artışının memnuniyetle karşılandığı videoyu paylaşarak şunları söyledi:

“Coinbase, 14 Nisan 2021’deki NASDAQ direkt listelemesinden bu yana zirve değerinden %92 düştü. Bitcoin (BTC) o tarihten bu yana %73 değer kaybetti. CNBC’deki olumlu haberleri izlediğimi hatırlıyorum. Fiyat hisse başına 400 dolara ulaştığında ve yükselmeye devam edeceğini düşündüklerinde ne kadar heyecanlı olduklarına bir bakın.”

Bununla birlikte Schiff, bir kullanıcının Coinbase’in eski günlerine geri döneceğine dair bir karşı görüşüne ise bunun öncesinde şirketin iflas bayrağını çekme ihtimalinin olduğunu söyleyerek cevap verdi.

#Coinbase has fallen 92% since its #NASDAQ direct listing high on April 14th, 2021. #Bitcoin is down 73% since that date. I remember watching all the positive coverage on @CNBC. Check out how excited they were as the price hit $400 per share and they thought it would keep rising. pic.twitter.com/Nau5JOO0kg

— Peter Schiff (@PeterSchiff) December 16, 2022

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
SEC'in Hamlesi Bitcoin Düşmanı Schiff İle Saylor'u Karşı Karşıya Getirdi!

Schiff geçtiğimiz dönemde kripto para kışıyla ilgili olarak şunları söylemişti:

“Bu bir kripto kışı değil. Bu baharın geleceğini gösterir. Bu aynı zamanda bir kripto buzul çağı da değil, çünkü o bile birkaç milyon yıl sonra sona erdi. Bu bir kripto yok oluşu.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!