MEXC
sikayetkripto
Bitcoin Cüzdan Üreticisi Foundation, 7 Milyon Dolar Topladı
Bitcoin Cüzdan Üreticisi Foundation, 7 Milyon Dolar Topladı

Bitcoin Cüzdan Üreticisi Foundation, 7 Milyon Dolar Topladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin donanım cüzdanı üreticisi Foundation Devices, 7 milyon dolarlık tohum finansman turunu tamamladı.

Blockchain genişlemesinde, günden güne farklı ürün yelpazesi ortaya çıkıyor. Kripto para piyasasında devam eden ayı trendine rağmen, birçok kripto projesi girişimlerine hız verdi. Giderek artan kullanıcı ve yatırımcı sayısı, blockchain girişimlerini teşvik ediyor. Özellikle geleneksel finans liderleri de artık bu alanda söz sahibi olmak için çalışmalara başladı. Bu süreçlerin ortasında, Foundation Devices tarafından bir hamle geldi. Bitcoin donanım cüzdanı üreticisi şirket, katıldığı tohum finansman turundan 7 milyon dolar toplamayı başardı.

Foundation, Kripto Kışına Rağmen 7 Milyon Dolar Topladı

Kripto endüstrisinde zorlu geçen piyasa koşullarına rağmen, Bitcoin donanım cüzdanı üreticisi Foundation Devices fon toplamayı başardı.

Boston merkezli kripto şirketi, topladığı bu fonu donanım ve yazılım geliştirmelerine harcayacağını duyurdu. Tohum finansman turunda, Polychain Capital ve Lightning Ventures gibi şirketler de yer aldı.

Foundation, amiral gemisi olan Passaport ürünü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Harici bir USB veya kablosuz iletişim olmadan güvenilirlik sağlayan bu cihaz, iletişim kurmak için kamera veya QR teknolojsini kullanıyor.

Ayrıca firma, Envoy adıyla yeni bir mobil yazılım cüzdanı sunuyor. Şirket, son 18 ay içerisinde binlerce Passaport ürünü sattığını belirtti.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!