Bitcoin (BTC) Karşıtı Ünlü Ekonomist Kripto Paralar Hakkında İlginç İddialarda Bulundu!
Bitcoin (BTC) Karşıtı Ünlü Ekonomist Kripto Paralar Hakkında İlginç İddialarda Bulundu!

Bitcoin (BTC) Karşıtı Ünlü Ekonomist Kripto Paralar Hakkında İlginç İddialarda Bulundu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü ekonomist ve Bitcoin karşıtı Nouriel Roubini, kripto para katliamının bu Perşembe günü daha yeni başladığını belirtti.

Roubini, bir dizi üst düzey şirketin iflas başvurusunda bulunmasının ardından çoğu kripto para şirketinin artık yok olma yolunda ilerlediğine inanıyor.

Bitcoin (BTC) Karşıtı Nouriel Roubini Kripto Para Piyasasında: “Kan Banyosu Daha Yeni Başladı,” Dedi

Geçtiğimiz hafta bir New York Üniversitesi profesörü, rapor edilen işlem hacimlerine göre en büyük kripto para borsası olan Binance‘in iflas eden FTX’ten çok daha kötü olduğunu söyledi.

Profesörün varsayımı kısmen Binance’in henüz genel merkezinin yerini açıklamamış olmasına dayanıyor. Roubini ayrıca Binance’in yerel tokenı olan BNB’yi “dolandırıcı bir yazılım” olarak nitelendiriyor.

Roubini’nin son uyarısı, BlackRock CEO’su Larry Fink’in Çarşamba günü New York Times DealBook Summit’te yaptığı konuşmada çoğu kripto paranın başarısız olacağını öngörmesinin ardından geldi.

Küresel mali krizi tahmin eden “Dr. Doom”, Fink’in sözlerini “yetersiz” olarak nitelendirerek çok daha karamsar bir görüş sundu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Dolar Endeksi Bir Kez Daha Değişti: Hareket Hangi Yönde?

Roubini 30 Kasım’da attığı ayrı bir tweette, kripto para arzlarının %97’sinin iflas eden dolandırıcılıklar olduğunu savunarak, usulsüz harcamaların “gangsterler” tarafından yürütülen tüm kripto para projeleri arasında standart olduğunu ekledi.

Roubini bundan önce de kriptoyu insanlık tarihinin en büyük suç soygunu olarak nitelendirmişti.

Roubini yıllardır kripto karşıtlarının başında geliyor. 2020 yılında tüm kripto endüstrisini “bir aldatmaca” olarak nitelendirmişti. FTX kaynaklı son çöküşün ardından kendini haklı hisseden Roubini, son haftalarda kripto karşıtı söylemini artırdı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!