NFT
Avalanche (AVAX), Batan Şirket ile Arasındaki İddialara Dair Açıklama Yaptı!
Avalanche (AVAX), Batan Şirket ile Arasındaki İddialara Dair Açıklama Yaptı!

Bitcoin Borsası HashKey Exchange, Bu Altcoini Listelediğini Duyurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen bir kripto para alım satım platformu olan HashKey Exchange, alım satım listesine en son eklenen ürünü açıkladı.

Avalanche (AVAX) HashKey Borsasında Piyasaya Çıkacak

Önde gelen bir blok zinciri platformu olan Avalanche (AVAX), dijital varlıkların sürekli genişleyen dünyasında önemli bir hamle yaparak HashKey Exchange’de listelenmeye hazırlanıyor.

AVAX/USD işlem çifti 28 Eylül 2023, saat 17:00 tarihinde listelenecek.

AVAX para yatırma ve çekme işlemleri AVAX C-Chain aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Kullanıcıların kayıt olmaları ve AVAX para yatırma işlemlerini yapmaları tavsiye ediliyor.

Listelemeyi desteklemek amacıyla, kullanıcılar bir sonraki duyuruya kadar tüm işlem çiftlerinde sıfır işlem ücretinden yararlanacaktır.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance Çok Sayıda İşlem Çiftini Delist Edeceğini Açıkladı!

2020 yılında tanıtılan Avalanche, kendisini Ethereum’a karşı güvenilir bir rakip olarak konumlandıran zorlu bir blok zinciri platformu olarak ortaya çıkmaktadır.

Avalanche blok zincirinin yerel tokeni AVAX, akıllı sözleşmeler prensibiyle çalışarak çok çeşitli blok zinciri projelerine olanak sağlamaktadır.

Avalanche, ünlü Cornell Üniversitesi profesörü Emin Gün Sirer tarafından yönetilen bir girişim olan Ava Labs tarafından tasarlandı.

Kendisine Cornell Üniversitesi bilgisayar bilimleri doktorasına sahip Kevin Sekniqi ve Maofan “Ted” Yin eşlik etmektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!