NFT
Coinbase CEO’su Binance FUD’unun Ardından Açıklama Yaptı!
Coinbase CEO’su Binance FUD’unun Ardından Açıklama Yaptı!

Bitcoin Borsası Coinbase’den “Paranızı Çekin!” Talimatı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, ABD dışındaki ülkelerdeki faaliyetlerini düzenliyor.

Bu noktada Coinabase bir e-postada Hindistan’daki kullanıcılarına hizmet vermeyi durduracağını söyledi.

Çinli gazeteci Wu Blockchain yaptığı paylaşımda Coinbase’in 25 Eylül’den sonra Hindistan’daki kullanıcılara tüm alım satım hizmetlerini sunmayı bırakacağını söylediğini yazdı.

Coinbase said in an email that it would stop providing all trading services to users in India after September 25 and advised users to withdraw all funds in their accounts. Additionally, Coinbase has banned Indian users from registering on the exchange, advising them to download…

— Wu Blockchain (@WuBlockchain) September 11, 2023

TechCrunch ve Economic Times’ın haberine göre, Coinbase Hindistan’daki kullanıcılarına attığı bir e-postada tüm alım-satım hizmetlerinin 25 Eylül’den sonra durdurulacağını ve bu tarihe kadar hesaplarındaki tüm parayı çekmelerini tavsiye etti.

Ek olarak yeni kullanıcıların borsaya kaydolmasına izin verilmediğini belirten Coinbase, kullanıcılara yeni hesap açtırmak yerine Coinbase Wallet‘ı indirmelerini tavsiye etti.

Coinbase müşterilerine gönderdiği e-postada şunları yazdı:

“Belirtilen hesabınızla bağlantılı tüm Coinbase Perakende hizmetlerini durduracağımızı ve bu hizmetlere ilişkin güncellenmiş standartlarımızı artık karşılamayan perakende hesaplarına erişimi devre dışı bırakacağımızı size bildirmek için size ulaşıyoruz.

Bu karardan etkilenen kullanıcıların fonları bizde güvende kalacak ve 25 Eylül’e kadar bakiyelerini çekip diğer kripto hizmet sağlayıcılarına gönderebilecekler.”

Coinbase sözcüsü ise yaptığı açıklamada “2023 yılının Haziran ayında Hindistan’daki değişim ürünümüze yeni kullanıcı kayıtlarına izin vermeyi durdurduk. Ülkede sağlam bir teknoloji merkezimiz var ve Coinbase Cüzdanımız da dahil olmak üzere canlı ürünler sunuyoruz. Uzun vadede Hindistan’a bağlıyız ve bu önemli pazardaki varlığımızı güçlendirmenin yollarını keşfetmeye devam ediyoruz.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!