Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan FUD Haberleriyle İlgili Twitter Paylaşımı Geldi! “Dış Baskılar Bizi Güçlendiriyor”
Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan FUD Haberleriyle İlgili Twitter Paylaşımı Geldi! “Dış Baskılar Bizi Güçlendiriyor”

Bitcoin Borsası Binance’ın CEO’su ‘CZ’ SEC Davasının Reddi İçin Mahkemeye Başvurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, ABD’deki bağlı kuruluşu Binance.US ve CZ olarak bilinen Changpeng Zhao ile birlikte, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan davanın reddedilmesi için ortaklaşa başvuruda bulundu.

Binance, Binance.US ve CZ, SEC Davasının Düşürülmesini İstiyor

Davanın reddi talebi çeşitli iddialara dayanıyor. SEC’in Haziran ayında açtığı dava, Binance ve ilişkili tarafların çeşitli kripto para birimleri şeklinde kayıtsız menkul kıymetleri yasadışı bir şekilde listelediğini ve ABD vatandaşları tarafından ticaret ve yatırım yapılmasına izin verdiğini iddia ediyordu.

Bu durum, Binance.US tarafından tutulan müşteri fonlarına erişim konusunda yasal bir mücadeleye yol açtı.

Binance ve Binance.US’nin yasal temsilcileri, davanın reddine ilişkin başvuruda SEC’in menkul kıymetler yasalarına ilişkin iddialarının temelsiz olduğunu ve düzenleyici aşırılık teşkil ettiğini savundu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance’ten Altı Altcoin İçin Hem Delist Hem De Listeleme Duyurusu Geldi!

SEC’in, Kongre’den açık bir mevzuat olmaksızın tüm kripto endüstrisi üzerindeki yargı yetkisini genişletmeye çalıştığını iddia ettiler.

Dosyalardan biri, SEC’in yatırım sözleşmesi terimini geniş yorumlamasını kilit bir tartışma noktası olarak vurguladı.

Ayrıca, her iki dosyada da, federal kurumlara önemli ekonomik veya siyasi konularda Kongre’nin rehberliğini beklemelerini tavsiye eden ve Yüksek Mahkeme tarafından belirlenen bir emsal olan büyük sorular doktrinine atıfta bulunuldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!