Bu Altcoinin Fiyatında Ani Düşüş: Binance Mi Dump’ladı?
Bu Altcoinin Fiyatında Ani Düşüş: Binance Mi Dump’ladı?

Bitcoin Borsası Binance’den Altcoin Delist Açıklaması!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güne altcoin delist haberleriyle başlayan dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün yaptığı açıklamada ATA, DEXE, HIGH, STPT ve WAN‘ın listeden çıkarılacağını belirtti.

Binance Margin’in 12.01.2023 saat 06:00 UTC itibariyle ATA, DEXE, HIGH, STPT ve WAN’ı çapraz margin’den ödünç alınabilir varlıklar olarak listeden çıkaracağı ifade edildi.

Buna göre listeden çıkarılacak çapraz marjin çiftleri şu şekildedir: “ATA/BTC, ATA/BUSD, ATA/USDT, DEXE/BUSD, DEXE/USDT, HIGH/BUSD, HIGH/USDT, STPT/BTC, STPT/BUSD, STPT/USDT, WAN/USDT”

“Binance, 03.01.2023 saat 06:00 (UTC) ‘de ATA/BTC, ATA/BUSD, ATA/USDT, DEXE/BUSD, DEXE/USDT, HIGH/BUSD, HIGH/USDT, STPT/BTC, STPT/ BUSD, STPT/USDT ve WAN/USDT çapraz marj borçlanmasını askıya alacaktır.

Daha sonra Binance 12.01.2023 saat 06:00 (UTC) ‘de kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir takas gerçekleştirecek.

ATA/BTC, ATA/BUSD, ATA/USDT, DEXE/BUSD, DEXE/USDT, HIGH/BUSD, HIGH/USDT, STPT/BTC, STPT/BUSD, STPT/USDT ve WAN/USDT’de bekleyen tüm siparişleri iptal edecek.

Daha sonra bu çiftleri Çapraz Marj listesinden çıkaracağız. Kullanıcılara, herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için marj ticaretinin sona ermesinden önce pozisyonlarını kapatmaları şiddetle tavsiye edilir.”

#Binance Margin will delist ATA, DEXE, HIGH, STPT and WAN as Borrowable Assets from Cross Margin.https://t.co/qb3lVUcsbE

— Binance (@binance) December 29, 2022

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!