NFT
Bitcoin Borsası Binance’de Stake Edilen Ethereum Token (BETH) Miktarı Dört Kattan Fazla Arttı!
Bitcoin Borsası Binance’de Stake Edilen Ethereum Token (BETH) Miktarı Dört Kattan Fazla Arttı!

Bitcoin Borsası Binance’de Stake Edilen Ethereum Token (BETH) Miktarı Dört Kattan Fazla Arttı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DefiLlama verilerine göre, Binance’in BETH olarak bilinen stake edilmiş Ethereum tokenı önemli bir artışla kilitli toplam değeri (TVL) dört kattan fazla artarak 731 milyon dolara ulaştı.

Binance’e Eylül Ayında Ethereum (BETH) için 573 Milyon Dolarlık Giriş Oldu

Borsa tarafından Nisan ayında likit staking tokenının kullanıma sunulması, Ethereum’un proof-of-stake ağına geçişiyle aynı zamana denk geldi. TVL başlangıçta 120 milyon ila 170 milyon dolar arasında değişiyordu.

Ancak bu durum 1 Eylül’de iki işlemden 165 milyon dolarlık bir akışla değişti ve bunu iki hafta sonra 243 milyon dolarlık tek bir işlem izledi. Bu iki örnek dışında, girişlerin tek bir günde 500.000 doları aşmadığını belirtmek gerekir.

Likit stake tokenları Lido, Coinbase ya da Binance gibi platformlarda Ethereum (ETH) stake ederek elde edilen türevlerdir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance Vadeli İşlemler, 10x Kaldıraç ile Yeni Bir Altcoini Listeledi!

Stakerlar bu türevleri karşılığında alır ve merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründe başka bir yerde kullanılabilecek bir varlığı ellerinde tutarken bir getiri elde etmelerini sağlar.

Etherscan verilerine göre, BETH’in en büyük dört sahibinin hepsi Binance tarafından kontrol edilen cüzdanlardır. Bu durum, Binance’in kullanıcılarının blockchain üzerindeki işlemlerini yansıtıyor olabileceğini gösteriyor.

BETH’in TVL’si, 14 milyar dolara sahip olan Lido stake Ethereum ve Coinbase’in 2 milyar doları gibi platformlardan nispeten daha küçük olsa da, düzensiz girişler, kripto borsasını çevreleyen mevcut düzenleyici belirsizliklere rağmen, belirli bir kuruluşun veya yatırımcının Binance’e önemli ölçüde güven duyduğunu gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!