sikayetkripto
Bitcoin Borsası Binance Bir Ülke İle Daha Anlaştı!
Bitcoin Borsası Binance Bir Ülke İle Daha Anlaştı!

Bitcoin Borsası Binance Üç Altcoin İçin Delist Kararı Aldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son haftalarda hakkında ortaya atılan FUD haberleriyle gündemde olan dünyanın en büyük kripto para borsası Binance güne delist haberiyle başladı.

Bazı altcoinlerin delist edileceğini belirten Binance, yaptığı duyuruda bu altcoinlerin Gala (GALA), VeChain (VET) ve Zilliqa (ZIL) olduğunu açıkladı.

Binance yaptığı açıklamada “26.12.2022 saat 09:00 UTC itibariyle Binance Vadeli İşlemleri GALAUSD, ZILUSD ve VETUSD kalıcı sözleşmelerini listeden kaldıracak” dedi.

“Binance Futures, 26.12.2022 09:00 (UTC) itibarıyla tüm pozisyonları kapatacak ve GALAUSD, ZILUSD ve VETUSD Sürekli Sözleşmelerinde otomatik bir takas gerçekleştirecek. Anlaşma tamamlandıktan sonra sözleşmeler listeden çıkarılacaktır.

Kullanıcılara, otomatik ödemeden kaçınmak için listeden çıkarma süresinden önce tüm açık pozisyonları kapatmaları tavsiye edilir.

Binance Vadeli İşlemleri, müşterilerimizi korumak ve son derece değişken piyasa koşullarında potansiyel riskleri önlemek için, GALAUSD, ZILUSD ve VETUSD Sürekli Sözleşmelerine yönelik olarak, maksimum kaldıraç değerini ayarlamak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere başka bir bildirimde bulunmaksızın ek koruyucu önlemler alabilir.”

CoinMarketCap’tan alınan verilere göre, VeChain (VET) son 24 saatte yaşadığı %0,93’lük artışla 0,30 dolardan, Zilliqa (ZIL) %1,19’luk artışla 0,33 dolardan , Gala (GALA) ise %1.07’lik artışla 9,35 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!