NFT
Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!
Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Rusya’daki Faaliyetlerini Tamamen Bitiriyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, Rusya’daki faaliyetlerinin tamamını CommEX’e satmak üzere bir anlaşma imzaladı. Mevcut Rus kullanıcılar için sorunsuz bir süreç sağlamak için, işe alım süreci bir yıla kadar sürecektir.

Mevcut Rus kullanıcıların tüm varlıkları güvende ve emniyetli bir şekilde korunmaktadır.

Binance, Rusya’dan Tamamen Çıkıyor

Binance’in Uyumluluktan Sorumlu Başkanı Noah Perlman, “Geleceğe bakarken, Rusya’da faaliyet göstermenin Binance’in uyumluluk stratejisiyle uyumlu olmadığının farkındayız,” dedi.

“Web3 endüstrisinin dünya çapında uzun vadeli büyümesine olan güvenimizi koruyoruz ve enerjimizi faaliyet gösterdiğimiz diğer 100’den fazla ülkeye odaklayacağız.”

Kullanıcıların geçişi için düzenli bir süreç olacak. Binance ve CommEX, kullanıcıları varlıklarını CommEX’e nasıl taşıyacakları konusunda bilgilendirmek için ortaklık yapacak.

Rus KYC’nin yeni kullanıcı kayıtlarının bir kısmı derhal CommEX’e yönlendirilecek ve zaman içinde ölçeklendirilecek.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance Çok Sayıda İşlem Çiftini Delist Edeceğini Açıkladı!

Önümüzdeki birkaç ay içinde Binance, Rusya’daki tüm borsa hizmetlerini ve iş kollarını kapatacak. Bu geçiş sırasında sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için her türlü çaba gösterilecektir.

Anlaşmanın finansal detayları açıklanmayacak olsa da, bu satışla birlikte Binance’in Rusya’dan tamamen çıktığını belirtmek önemlidir.

Rusya’daki uluslararası şirketlerin benzer anlaşmalarından farklı olarak, Binance satıştan devam eden bir gelir paylaşımı yapmayacak ve işletmedeki hisseleri geri alma seçeneğini de elinde tutmayacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!