NFT
Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!
Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Ülkedeki Faaliyetlerini Yeniden Başlattığını Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haziran ayında Binance’e Belçika’daki hizmetlerini derhal durdurması emredilmişti ve bu da borsanın Belçikalı kullanıcıları Binance Polonya birimine yönlendirmesine yol açmıştı.

Kripto Para Borsası Binance Belçika’da Borsa Hizmetlerini Yeniden Başlatıyor

Kripto borsası Binance, Belçika’nın finans düzenleyicisi tarafından borsaya kripto para ile ilgili hizmetleri durdurma emri verilmesinden üç ay sonra, Belçikalı kripto kullanıcıları için kayıt ve hizmetlerine erişimi yeniden açtı.

Binance, X’te yayınladığı bir gönderide “Belçika’da ikamet edenlerin yeni kayıtları bir kez daha platformumuza hoş geldiniz” dedi.

Binance, çeşitli Binance ürün ve hizmetlerinin yeni Kullanım Koşullarını kabul eden Belçikalı kullanıcılar için yeniden erişilebilir hale geleceğini söyledi.

Great news for our Belgian community 🇧🇪

We’ve now reopened registrations and access to #Binance products and services in Belgium. https://t.co/IActiqYMjm

— Binance (@binance) September 25, 2023

23 Haziran’da Belçika Finansal Hizmetler ve Piyasalar Kurumu, Binance’i “Avrupa Ekonomik Alanı üyesi olmayan ülkelerden” kripto ile ilgili hizmetler sunduğu iddiasıyla Belçika’nın kara para aklama ve terörle mücadele finansmanı yasalarını ihlal etmekle suçlamıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance ile Japonya’nın En Büyük Finansal Kuruluşu Arasında Dev İşbirliği Duyuruldu!

Mahkeme, Binance’e Belçika’daki ilgili tüm hizmetleri “derhal yürürlüğe girecek şekilde” durdurmasını emretti ve Belçika merkezli tüm müşterileriyle iletişime geçmesi ve borsanın sahip olduğu tüm kripto ve özel anahtarları iade etmesi istendi.

Binance’in açıklamasında, Belçikalı kullanıcılar için hizmetlere devam etmesine izin vermek için hangi değişikliklerin yapıldığı belirtilmedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!