NFT
Binance, Bu Altcoin Paritelerini Spot İşlemlerden Delist Ettiğini Duyurdu!
Binance, Bu Altcoin Paritelerini Spot İşlemlerden Delist Ettiğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, 2 Yeni İşlem Çifti Listeledi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, platformuna iki yeni işlem çiftinin eklendiğini duyurdu. Kullanıcılar, 21 Eylül 2023 saat 11:00’den itibaren CYBER/ETH ve MTL/TRY çiftlerinde işlem yapabilecek.

Binance Yeni İşlem Çiftlerini Tanıttı: CYBER/ETH ve MTL/TRY

İşlem çiftlerinden biri olan TRY’nin fiat bir para birimi olduğunu ve diğer dijital para birimleriyle bağlantılı olmadığını belirtmek önemlidir.

Bu ekleme, Binance’in tekliflerini genişletme ve küresel kullanıcı tabanına çeşitli alım satım seçenekleri sunma yönündeki sürekli çabalarını yansıtıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Kripto Para Borsa Hacim Raporu Yayınlandı: Verilerde Radikal Değişiklikler Dikkat Çekiyor

Binance platformunu kullanan tüccarlar ve yatırımcılar, yeni eklenen bu çiftleri kullanarak çeşitli alım satım stratejilerine dahil olmak için artık daha fazla fırsata sahip olacak.

Kripto para piyasası gelişmeye devam ederken, Binance gibi borsalar dünya çapındaki kullanıcılar için sorunsuz ve güvenli işlemlerin kolaylaştırılmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Bu hamlenin CYBER/ETH ve MTL/TRY çiftlerine ek likidite getirmesi ve yatırımcıların yeni piyasa trendlerini keşfedip bunlardan faydalanması için yeni yollar açması bekleniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!