MEXC
sikayetkripto
Bitcoin Boğası Milyarder Mike Novogratz, Kripto Para Piyasasını Değerlendirdi!
Bitcoin Boğası Milyarder Mike Novogratz, Kripto Para Piyasasını Değerlendirdi!

Bitcoin Boğası Mike Novogratz’dan BTC Açıklaması: “Uzun Vadeli…”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, ayı piyasalarının gelişmeye devam etmek için ideal fırsatlar olduğuna inandığını belirtti. Son tweet’ine göre, ünlü CEO uzun vadede Bitcoin’e (BTC) olan inancını koruyor.

“Ayı piyasaları geliştirmek içindir. BTC’ye uzun vadede inanıyoruz ve en düşük maliyetli madencilerin zaman içinde kazanmasını bekliyoruz. Helios, merkezi olmayan gelecek için inşa etmeye devam ederken madencilik yeteneklerimizi ve hizmetlerimizi genişletecek dönüşüm niteliğinde bir satın alma.”

Bear markets are for building. We’re long-term believers in BTC and expect the lowest-cost miners to win over time. Helios is a transformative acquisition that will expand our mining capabilities and services as we continue to build for the decentralized future. https://t.co/8Zwf7Fj33t

— Mike Novogratz (@novogratz) December 28, 2022

Mike Novogratz’ın CEO’su Olduğu Galaxy Digital Dün Önemli Bir Bitcoin Madencilik Tesisini Satın Almıştı

Bugün erken saatlerde, Argo Blockchain’in iflas koruma başvurusunda bulunmamak için Dickens County-Teksas merkezli madencilik tesisi Helios’u Galaxy Digital’e 65 milyon dolara satmayı kabul ettiği açıklandı.

Ayrıca Galaxy, Argo’nun borcunu yeniden finanse edecek. İşlemin bu ayın sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Beş Yıl İçinde 500.000 Dolar Olacak Diyen Novogratz Geri Adım Attı: “Maalesef…”

Novogratz, firmanın Helios’u satın almasını “merkezi olmayan gelecek için inşa etme” yolunda önemli bir adım olarak görüyor. Milyardere göre söz konusu son satın alım Galaxy Digital’in madencilik kapasitesini genişletmekle kalmayacak, ayrıca satın alım ile birlikte diğer madenciler için bir “barındırma merkezi” olarak da çalışılabilecek.

Şirket 2021 yılında Bitcoin madenciliğine başladı ve o dönemde operasyonlarının çoğunu barındırma sağlayıcılarından aldı. Novogratz’a göre, barındırma sağlayıcıları madencilerini Galaxy Digital’in sahip olduğu sitelere aktarmaya her zaman açık oldular ve Helios tam da bunu yapmalarına izin veriyor.

Novogratz madencilikte başarı için basit bazı tezler ortaya koydu: düşük maliyetli elektrik sağlamak ve ucuz fiyatlara ASIC makineleri satın almak. CEO’ya göre Helios ile birlikte şirket bu avantajları kazanabilecek.

Eski bir LUNA yatırımcısı olan Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz daha önce yaptığı açıklamasında bu yatırımından pişman olduğunu ve ders çıkardığını söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!