sikayetkripto
Bitcoin Boğası Milyarder Mike Novogratz, Kripto Para Piyasasını Değerlendirdi!
Bitcoin Boğası Milyarder Mike Novogratz, Kripto Para Piyasasını Değerlendirdi!

Bitcoin Beş Yıl İçinde 500.000 Dolar Olacak Diyen Novogratz Geri Adım Attı: “Maalesef…”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bloomberg TV’de kısa süre önce katıldığı bir programda, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in 500.000 dolar seviyesine beş yıl içerisinde ulaşmasının artık mümkün olmadığını söyledi.

Kripto paralar ile ilgili yorumları ile sık sık gündeme gelen Galaxy Digital CEO’su Novogratz, Mart ayında yaptığı açıklamasında Bitcoin’in beş yıl içerisinde 500.000 dolara ulaşabileceğini iddia etmişti.

“Bitcoin’de 500.000 Dolara Ulaşılabilir Ancak Beş Yıl İçerisinde Değil”

Bununla birlikte Novogratz Bloomberg’e verdiği röportajında “500.000 doların görüleceğini ancak beş yıl içerisinde olmayacağını” düşündüğünü söyledi.

Galaxy Digital’in CEO’su Novogratz, çoğu riskli varlık gibi Bitcoin’in de FED’in enflasyonu kontrol altına almak için faiz oranlarını yükseltmesi nedeniyle bu yıl düşüş yaşadığını söyledi.

Bitcoin bu yıl %60’tan fazla değer kaybederek 17.000 dolar civarına geriledi. FTX borsasının geçen ay iflas etmesinin yarattığı sarsıntı, kripto para piyasasındaki kayıpların hızlanmasına neden oldu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Mike Novogratz: “FTX Bitcoin’i Etkilemedi, BTC’de Uzun Vadede Fırsat Var!”

Novogratz, “FTX’in çöküşü, hedge fonu Three Arrows Capital ve kredi kuruluşları Celsius Network ve BlockFi’ın çöküşü ile birlikte kriptoya olan genel güvenin kesinlikle zarar gördüğünü, ancak bunun da geçeceğini” söyledi.

Novogratz, Galaxy Digital’in “bazı küçük satın almalar” yoluyla potansiyel olarak sıkıntılı ve ucuz kripto varlıkları edinmeyi düşündüğünü söyledi. Galaxy’nin ayrıca önlem olarak kripto borsalarındaki bakiyelerini azalttığını ve varlıklarının bir kısmının FTX borsasında sıkışıp kalmasının ardından borsaların rezervlerine daha yakından bakmaya başladığını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!