Binance, Bu Altcoin Paritelerini Spot İşlemlerden Delist Ettiğini Duyurdu!
Binance, Bu Altcoin Paritelerini Spot İşlemlerden Delist Ettiğini Duyurdu!

Binance’ten Üç Altcoin İçin Destek Açıklaması Geldi, Fiyatlar Hareketlendi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance güne altcoin duyurusuyla başladı.

Bu noktada Sei (SEI), IOTA (IOTA) ve Arweave (AR) isimli altcoinlerin ağ yükseltmelerini ve hard forklarını destekleyeceklerini açıklayan Binance duyursunda şu ifadelere yer verdi:

“Sei (SEI) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 03.10.2023 15:00 UTC’de gerçekleşecek . Yukarıda belirtilen ağa token yatırılması ve çekilmesi, yaklaşık olarak 03.10.2023 14:00 UTC tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

IOTA (IOTA) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 04.10.2023 06:00 UTC’de gerçekleşecek . Bundan sonra toplam arz 4,6 milyar IOTA tokenine değiştirilecek.

Yukarıda belirtilen ağa token yatırılması ve çekilmesi, yaklaşık olarak 04.10.2023 05:00 UTC tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

Arweave (AR) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 05.10.2023 07:00 UTC’de gerçekleşecek . Yukarıda belirtilen ağa token yatırılması ve çekilmesi, yaklaşık olarak 05.10.2023 06:00 UTC tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

Yukarıda belirtilen ağlarda token(lar)ın ticareti etkilenmeyecektir.

Binance, tüm kullanıcılara yönelik tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır.

Yukarıda belirtilen ağlarda token(ler) için para yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilmiş ağların stabil olduğu kabul edildikten sonra yeniden açılacaktır. Başka duyuru yapılmayacaktır.”

Binance duyurusunun ardından SEI ve AR fiyatında yukarı yönlü hareket olurken IOTA fiyatında kayda değer bir hareketlilik olmadığı görüldü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!