Binance’ten kurumsal yatırımcılara özel platform
Binance’ten kurumsal yatırımcılara özel platform

Binance’ten kurumsal yatırımcılara özel platform

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasalarının ciddi düşüşler yaşadığı, birçok kripto para odaklı şirketin ise çalışan sayılarında azaltmalara gittiği bir dönemde Binance’ten ise üst üste önemli adımlar gelmeye devam ediyor. Dün dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile NFT ortaklığını açıklayan dev borsa, şimdi de kurumsal firmalar ve yüksek gelirli kişiler için Binance Kurumsal’ı başlattığını duyurdu.

Kripto para borsaları bile müşteri olacak!

Yeni platform içinde serbest fonlar, kripto para borsaları, aile ofisleri, kripto para madencileri, yüksek gelir sahibi kişiler ve varlık yöneticileri gibi büyük miktarda paraları yöneten müşterilere hizmet verecek. Binance Kurumsal, yeni müşteri grubuna anlık kripto para fiyatlaması ve algoritmik işlemleri de kapsayan tezgah üstü (OTC) hizmetler ve varlık yönetimi gibi katkılar sağlayacak. Şirketlerin kendi operasyonlarında Binance teknolojisinden yararlanmaları için de Binance Broker’lık Programı adı altında özel bir hizmet de sunulacak.

Binance konuyla ilgili yaptığı açıklamada da, hangi yargı bölgesinde hizmet verirse versin, buradaki regülasyon kurallarına katı şekilde uyacağını ve güven, uyum, denetleme ile varlık güvenliği konusunda büyük önem teşkil eden SOC 2 ve ISO-27001 lisanslarının da alınması için tüm girişimlerin yapıldığı belirtildi.

Binance’in ABD kolu da geçtiğimiz günlerde USDT, USDC ve BUSD / Bitcoin çiftlerinde işlem ücretlerini tamamen kaldırdıklarını açıklamıştı. Şirketin küresel anlamdaki CEO’su Changpeng Zhao da, kendilerinin bu zorlu dönemde işçi çıkarmayacaklarını hatta tam tersini birçok işe alım ilânı verdiklerini söylemişti.

Haber Kaynak: uzmancoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!