NFT
Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan FUD Haberleriyle İlgili Twitter Paylaşımı Geldi! “Dış Baskılar Bizi Güçlendiriyor”
Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan FUD Haberleriyle İlgili Twitter Paylaşımı Geldi! “Dış Baskılar Bizi Güçlendiriyor”

Binance’ten Ayrılmaların Ardından Büyüyen FUD’a CZ’den Sert Yanıt Geldi, Yeni Binance US CEO’su Kesinleşti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa bir süre önce Binance US CEO’su Brian Shroder’ın şirketten ayrılmasının ardından şirketin ABD’de yaşadığı yasal zorluklar ile ilgili çok sayıda FUD yayılmıştı.

Sessizliğini bozan Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), son dönemki spekülasyonları eleştirdi. CZ, borsanın ABD şubesinde son zamanlarda yaşanan yönetim değişikliklerini kabul etti ve Shroder’ın şirket için başardıklarından sonra bir mola vermeyi hak ettiğini belirtti.

Shroder’ın yönetimi altında şirkette yaşanan değişimlere değinen CZ, eski CEO’nun finansman turu düzenlemesi, ürün ve hizmet iyileştirmeleri, iç işlemlerin sağlamlaştırılması ve ABD’de kazandıkları pazar payı büyümesini örnek gösterdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Son Dakika: Binance US CEO’su Brian Shroder İstifa Etti!

CZ, Shroder’a hizmetleri için teşekkür etti. Böylelikle Shroder’ın şirketin yaşadığı yasal sorunlardan uzaklaşmak için görevi bıraktığı iddialarını reddetti.

Binance US’in yeni CEO’su olarak mevcut durumda halihazırda geçici olarak CEO’luk yapan Norman Reed’in getirildiğini açıkladı. Bu görevlendirmenin sebebi olarak ise kripto para dünyasının iki yıl önceki halinden çok daha farklı olmasını ve artık daha düşmanca bir düzenleyici ortam bulunmasını gösterdi. Reed’in eski bir SEC, New York FED, Ripple ve DTCC yöneticisi olduğunu hatırlattı ve bu görev için doğru isim olduğunu söyledi.

CZ, son olarak dönen FUD’un görmezden gelinmesini ve geliştirmeye devam edilmesini istedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!