Binance’in Listelediği Altcoin Yeni Bir Ortaklık Duyurdu!
Binance’in Listelediği Altcoin Yeni Bir Ortaklık Duyurdu!

Binance’in Listelediği Altcoin Yeni Bir Ortaklık Duyurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX‘in iflasından sonra yatırımcılar merkezi borsalardan merkezi olmayan borsalara (DEX) geçiş yapmaya başladı.

DEX’lere karşı artan ilgi karşısında bir merkezi olmayan borsa olan Hashflow kendisini yeni ortaklıklarla geliştirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Hashflow, bugün yaptığı bir duyuruda kullanıcıların çeşitli blockchain ağlarında tokenlerini takas etmelerini sağlamak için bir kripto para köprü hizmeti olan Wormhole ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Hashflow, Wormhole ile kurulan ortaklığın, yerel çapraz zincir kripto para takaslarını kullanıcılar için daha ucuz hale getireceğini söyledi.

Halihazırda altı Katman 1 ve Katman 2 zincirinde takasları desteklediğini belirten Hashflow, bunlar arasında Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX), Optimism ve Arbitrum bulunuyor.

Wormhole ortaklığının ardından Hashflow tarafından desteklenen kripto takas sayısının da artması bekleniyor.

Hashflow’un birlikte çalışabilirlik, sıfır kayma ve MEV-istismar koruması gibi pek çok avantaj sunduğunu belirten Hashflow CEO’su Varun Kumar açıklamasında şunları söyledi:

“Kullanıcıların sevdiği ürünler oluşturmak ve karmaşıklık veya ekstra adımlar olmadan herhangi bir zincirde herhangi bir varlığı sorunsuz bir şekilde ticaret yapmalarını sağlamak istiyoruz.

Bu rüyayı gerçekleştirmek için Wormhole’un mesaj aktarma protokolünden yararlanmaktan heyecan duyuyoruz.”

Önde gelen kripto para borsaları Binance ve Coinbase’in listelediği borsanın yerel tokeni Hashflow (HFT) yazım esnasında 0,47 dolardan işlem görüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance'in Bugün Listelediği Altcoine Coinbase Müjdesi Geldi!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!