NFT
Kripto Para Borsası Binance, 2023 Yılı İlk Yarısı Kripto Raporunu Yayınladı! İşte Önemli Noktalar
Kripto Para Borsası Binance, 2023 Yılı İlk Yarısı Kripto Raporunu Yayınladı! İşte Önemli Noktalar

Binance’in Bir Sonraki Altcoin Launchpad’i Ne Olacak? İşte En Büyük Potansiyel Aday

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para araştırma platformu Layergg tarafından yayınlanan tahminlere göre, Binance’in Launchpad ile piyasaya süreceği yeni altcoin Helio Protocol olabilir.

Araştırmacılar, Helio Protocol’ün yeni Launchpad’de yer alabileceğine dair tahminlerinin nedenlerini de açıkladı. Olası aday olarak bu tokeni, daha önce Binance Labs tarafından 10 milyon dolarlık bir yatırım aldığı için seçtiler.

Buna ek olarak araştırmacılara göre Helio Protocol, şu anda BNB Chain ekosistemindeki en büyük LSD-Fi platformu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Santiment Açıkladı: Beklenmeyen Altcoinin Sosyal Hacminde Patlama Yaşadı, Bitcoin’i Bile Geçti!

Helio Protocol, BNB Chain üzerindeki bir diğer merkeziyetsiz finans protokolü olan Venus Protocol’e benzerlikler taşıyor. Venus Protocol, 2022 yılının Ekim ayında yaklaşık olarak 560 milyon dolarlık bir hack saldırısının kurbanı olmuştu. Hack saldırısının ardından BNB Chain bir süre durdurulmak zorunda kalmıştı.

Helio Protocol geliştiricileri geçmişte yaptıkları açıklamalarında kullanıcılarına bir airdrop dağıtımı yapabileceklerinin sinyalini vermişti. Kendisini bir LSD-Fi platformu olarak tanıtan Helio Protocol gelecekte wBETH gibi bir token ile likit staking işlemlerine izin verebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!