Binance’te Şok İstifa: Göreve Geleli 4 Ay Olmuştu!
Binance’te Şok İstifa: Göreve Geleli 4 Ay Olmuştu!

Binance’in Amerikan Kolu Binance.US’de İki Üst Düzey Yönetici İstifa Etti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CEO Brian Shroder’in kısa süre önce görevinden ayrılmasının ardından, küresel kripto para borsası Binance’in Amerikan kolu Binance.US’de de üst düzey yöneticilerin istifası yaşanıyor.

Binance.US’de Yönetici İstifaları Yaşandı

Wall Street Journal tarafından aktarılan kaynaklara göre, Hukuk Başkanı Krishna Juvvadi ve Baş Risk Sorumlusu Sidney Majalya’nın görevlerinden istifa ettikleri bildirildi.

Şirkete bir önceki yılın Mayıs ayında katılan Krishna Juvvadi ve Aralık 2021’de atanan Sidney Majalya, Binance.US’den ayrılan bir dizi üst düzey yöneticinin sonuncusu oldu.

Şirket konuyla ilgili yorum yapmayı reddederken, bu istifalar Brian Shroder’ın ayrılışının ve firmanın iş gücünde önemli bir azalma olduğuna dair raporların hemen ardından geldi.

Küresel kripto para borsası dünyasının önde gelen oyuncularından olan Binance, yıl boyunca Amerika Birleşik Devletleri’nde önemli düzenleyici zorluklarla karşılaştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
19.89 Bitcoin’in Buhar Olduğu Garip Olayın Arkasındaki Şirket Belli Oldu!

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Haziran ayında menkul kıymetler yasalarının ihlal edildiği iddiasıyla şirkete karşı yasal işlem başlattı. Bunu Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) önceki suçlamaları takip etti.

Ayın başlarında Binance, yaklaşık bir buçuk yıldır şirkette çalışan Küresel Ürün Lideri Mayur Kamat’ın işten ayrılışına tanık oldu.

Bu yıl ayrıca Baş Strateji Sorumlusu Patrick Hillmann, Soruşturmalar Kıdemli Direktörü Matthew Price ve Uyumdan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Steven Christie gibi önemli isimlerin de ayrılması dikkat çekti.

Binance CEO’su tüm bu ayrılmaların normal bir işleyiş dahilinde olduğunu ifade etti ve bu tarz haberlerin sorun olmadığını dile getiriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!