sikayetkripto
Binance’ten Yeni Atak Mı Geliyor: CZ Bu Ülkeye Çıkartma Yaptı!
Binance’ten Yeni Atak Mı Geliyor: CZ Bu Ülkeye Çıkartma Yaptı!

Binance’den Türk Kullanıcıların Takip Ettiği Altcoin İçin Önemli Açıklama Yayınlandı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, GALA altcoini için platformundaki BEP-20 ağı çekim ve yatırma işlemlerinin bir sonraki duyuruya kadar durdurulduğunu bildirdi.

Binance, “Endişeler” Nedeniyle GALA Altcoininin BEP-20 Ağına Desteğini Çekti

Bunun nedeni token ile ilgili endişeler olarak gösterildi. Bununla birlikte, tweet’e göre Binance, Binance Smart Chain’de (BSC ya da BNB Chain olarak da bilinir) GALA’yı desteklemeyi bırakacak, ancak coinin Ethereum versiyonunu listeden çıkarmayacak:

“Binance, pNetwork’ün pGALA token’ına ilişkin endişeler nedeniyle GALA (BEP-20) için para yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldı.

Ayrıca BEP-20 (BSC) ağında GALA token desteğini durduracağız, ancak ERC-20 ağında tokenı desteklemeye devam edeceğiz.

Sonraki adımları ve etkilenen kullanıcılar için bir kurtarma planını görüşmek üzere pNetwork ekibiyle iletişim halindeyiz. Daha fazla güncelleme mevcut olduğunda paylaşılacaktır.”

#Binance suspended deposits and withdrawals for $GALA (BEP-20) on November 3, 19:49pm UTC, due to concerns regarding pNetwork's pGALA token.

We will also cease support of GALA token on BEP-20 (BSC) network, but continue to support the token on ERC-20 network.

— Binance (@binance) November 4, 2022

Daha önceki gelişmelerde pNetwork’ün bir hack olayı sonucunda 1 milyar dolarlık GALA tokeni bastığı öğrenilmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Aptos Başladığı Yere Geri Döndü, Cardano (ADA) Yatırımcıları Şaşırtabilir: APT ve ADA Analizi!

Bununla birlikte, ağın temsilcileri, hack’in arkasında platformun kendisinin olduğunu ve kötü niyetli kişilerin kullanıcıların parasını çalmasını önlemek için bu basımın yapıldığını söylemişti.

Bu haber üzerine GALA token fiyatı %20 düşmüştü. Binance’in BEP-20 GALA tokenini kaldırmasının ve bu varlıkla ilgili “endişelerin” nedeni bu gibi görünüyor.

GALA için Binance desteği ilk olarak geçen yılın Eylül ayında eklenmişti. GALA altcoini, Blockchain tabanlı oyunlar için geliştirilen bir ekosistem tokenidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!