sikayetkripto
Binance’deki Bu Altcoin Önce Yüzde 4300 Yükseldi, Sonra Yüzde 75 Çakıldı: İşte Nedeni
Binance’deki Bu Altcoin Önce Yüzde 4300 Yükseldi, Sonra Yüzde 75 Çakıldı: İşte Nedeni

Binance’deki Bu Altcoin Önce Yüzde 4300 Yükseldi, Sonra Yüzde 75 Çakıldı: İşte Nedeni

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mevcut ayı piyasası içinde SONM (SNM) altcoini son 24 saat içinde %4.000’in üzerinde büyük bir yükseliş yaşadıktan sonra yüzde 75 seviyelerinde gerileme yaşadı.

SONM (SNM) Altcoin Fiyatı 0.21 Dolardan 14 Dolara Kadar Tırmandı: Çalıntı Kripto Para Etkisi Mi?

CoinMarketCap verilerine göre SONM (SNM) bir önceki güne göre %2100 değer kazanarak bu yazının yazıldığı anlarda 3.27 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte bu altcoinin fiyatı gün içerisinde %4000’den fazla yükseliş ile 13.58 dolara kadar tırmandı.

SNM’nin fiyatının ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesine ek olarak, SONM’nin işlem hacmi de son 24 saatte 915 milyon doları aşarak önemli bir artış gösterdi.

SNM fiyatının gün içerisindeki olağanüstü yükselişini gösteren günlük grafik.

Son CoinMarketCap verilerine göre projenin piyasa değeri 218 milyon dolara kadar tırmandı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Justin Sun Huobi'den Bu Altcoinleri Delist Edeceğini Açıkladı: Tarih Verdi!

SNM ICO’su 2017 yılında başlatıldı ve zaman içinde resmi web sitesi uzun süredir güncellenmedi. Bununla birlikte, geliştirici ekip projenin tanımını şöyle yapıyor:

“PC’ler, madencilik ekipmanları ve sunucular dahil olmak üzere dağıtılmış istemci düzeyinde donanıma dayalı bulut hizmetleri sunmaktadır. Donanımınızı kiralayabilir veya ihtiyaçlarınız için başka birinin bilgi işlem gücünü kullanabilirsiniz.”

Piyasada, SNM’nin fiyatındaki büyük artışın potansiyel olarak çalıntı coinleri içeren kontra ticaretin veya piyasa yapıcıların çekilmesi nedeniyle likidite eksikliğinin bir sonucu olduğuna dair spekülasyonlar dolaşıyor.

Likidite eksikliği nedeniyle bir trader, normal şartlarda daha büyük altcoinler için gereken miktardan çok daha az bir sermaye ile söz konusu kripto paranın fiyatını yukarı çekmiş olabilir.

Öte yandan bugün Binance üzerinde BUSD paritesi olan çoğu coninin ciddi şekilde yükseliş yaşadığı görüldü. Bu da Binance balinalarının BUSD pariteleri olan coinler üzerinde bir hareketi tetiklediği anlamına gelebilir.

Daha önceki boğa sezonları başlamadan önce de Binance üzerinde bu şekilde sadece BUSD paritesine sahip olan coinler hızlı bir şekilde yükseliş yaşamış ve ardından boğa sezonu gelmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!