sikayetkripto
Binance’dan Merakla Beklenen Altcoin için Müjde: Dağıtım Tamamlandı
Binance’dan Merakla Beklenen Altcoin için Müjde: Dağıtım Tamamlandı

Binance’dan Merakla Beklenen Altcoin için Müjde: Dağıtım Tamamlandı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, The Merge’nin ardından yaşanan hard fork sonucu piyasaya sürülen EthereumPoW’un (ETHW) dağıtımının tamamlandığını duyurdu.

11:02
20 Eylül 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, The Merge güncellemesinin ardından yaşanan hard fork sonucu piyasaya sürülen EthereumPoW‘un (ETHW) şartları karşılayan kullanıcılara dağıtımının tamamlandığını duyurdu.

İçerik Rehberi

ETHW Dağıtımı TamamlandıETHW Bridge Duyuruldu ETHW Dağıtımı Tamamlandı Kripto para borsası Binance, Ethereum Proof of Work Blockchain’inin başarılı bir şekilde uygulanmasının ardından, şartları karşılayan ETH ve WETH (şu an için BETH sahipleri kapsam dışında tutuldu) sahiplerine EthereumPoW (ETHW) coin’lerinin dağıtımının tamamlandığını duyurdu. Kullanıcılar, “İşlem Geçmişi” altındaki “Dağıtım” kısmından altcoin’in dağıtımı ve altcoin’in hesap bakiyelerine yansıtılmasını doğrulayabilirler. Borsa, ayrıca ETHW için para yatırma ve çekme işlemlerinin de başlatıldığını bildirildi. Binance, yaptığı duyuruda ETHW dağıtımı için anlık ağ görüntünün 15 Eylül 2022 tarihinde, TSİ 09.42.42’de Ethereum ana ağının (mainnet) blok yüksekliğinin 15.537.393’e ulaştığında alındığını belirtti. EthereumPoW, 15 Eylül 2022 tarihinde Ethereum’un hard fork’lanması sonucu ortaya çıkmış Layer 1 Blockchain’idir. ETHW ise Proof of Stake’e güncelleme yapmak yerine Ethereum’un The Merge öncesi fikir birliği mekanizması olan Proof of Work’ün korunması sonucu piyasaya sürülen bir altcoin’dir. ETHW Bridge Duyuruldu Ethereum hard fork projesi EthereumPoW, bugün yaptığı duyuruda, BridgeTech tarafından desteklenen çapraz zincirli köprü ETHW Bridge’in lansmanını yaptı. Çapraz zincirli köprü ile Ethereum PoS ağından EthereumPoW’a yapılacak anlık dönüştürmelerde Ethereum (ETH), Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) için destek sunulacak. Ancak köprü, Ethereum ağında EthereumPoW’u desteklemiyor. Bu, kullanıcıların ETHW coin’lerini ETH’ye dönüştüremeyeceği anlamına geliyor. Şu an için ETHW’nin gelecekte Ethereum PoS ağı için destek sunup sunmayacağı bilinmiyor. ETHW fiyatı, yazım sırasında son 24 saatte yüzde 35’in üzerinde yükselmiş durumda. ETHW, yazım sırasında 6,90 dolardan alınıp satılıyor. Ayrıca altcoin’in işlem hacminin de büyük oranda artarak fiyattaki yükselişi desteklediği görülüyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!